سلام دوستان

اخیرا در جایی شنیدم که برخی از خانوم ها متاسفانه در جمع دوستان شون از جزئیات رابطه جنسی با همسرشون با بقیه صحبت کرده اند که باعث تحیر و تأسفم شد. شخصی ترین حریم شخصی ای که به نظرم تو دنیا وجود داره روابط با همسر هست. 

از اون جایی که من شخصی نیستم که بخوام فانتزی ها یا سلایق یا عادات جنسی من رو کسی بدونه، چطور باید مانع از این کار شد، چون انگار گوش برخی به نصیحت و توصیه ها بدهکار نیست؟ تازه این خانوم ها شاید با این صحبت ها باعث لغزش یا حسرت برخی دیگر از همجنس هاشون بشن. 

تصور کنید به عنوان یک مرد در یک میهمانی باشید که برخی از زنان از خصوصی ترین مسائل زناشویی تون خبر دارند یا مثلا اگه بدونن که این مرد به فلان سبک لباس یا ظاهر علاقه داره و از همسرش درخواست کرده که فلان کار رو تو خصوصی ترین حریم شون انجام بده چه حالی خواهید شد؟ 

این مسائل ممکنه دید بقیه رو به اون آقا بد کنه. به نظرم درخواست ها و نوع رفتارها و علایق در روابط زناشویی برای هر فرد رو باید صرفا منحصر به اون موضوع دانست. از طرفی دیگر به کرات هم این رو شنیدم و دیدم که بعضی از خانوم ها وقتی پیش هم هستن صحبت درباره عادات ماهیانه و زمانش و از اینکه پیش دکتر زنان میرن و از این حرف ها نقل مجلس شون هست. 

واقعا نمی تونم درک کنم. بعضی از ما پسرها مثلا وقتی صبح حموم لازم بشیم به دوست مون نمیگیم که فلانی، من امروز صبح رفتم حموم و چنین و چنان شد بعضی از دخترانی که برای این موضوع از هم مثلا قرص می گیرند و از وضع هم مطلع هستند. واقعا ریشه این نوع سبک رفتاری از کجا سرچشمه می گیره و برای جلوگیری ازش چه باید کرد؟

از وقتی که صرف می کنید سپاسگزارم


انتقاد از متاهلین:

متاهل ها، توی جمع رعایت مجردها رو بکنید!

متاسفم واسه همه متاهلان و واسه خودم که مجردم

گرفتن دست همسر در خیابان، خوب یا بد ؟

گرفتن دست همسر در خیابان اشکال داره؟لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۸۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل زنان (۱۷۷ مطلب مشابه) فرهنگ سازی (۷۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج