سلام به تمام دوستان 

دختری ۱۸ ساله هستم که چند وقت پیش گواهینامه ام رو گرفتم. از نظر خودم و مامانم و دو تا مربی آموزشگاه دست فرمونم خوبه. مربیم میگفت: زود یاد میگیری.

بابام اینجا نیست، تا حالا ۲ ، ۳ بار ماشین رو بدون بابام بردم بیرون همراه مامانم و خواهرم و مادر بزرگم (هیچ کدوم شون گواهینامه ندارند). دفعه اول که ۵ دقیقه رفتم بیرون. دفعه دوم که تو شهر خودمون، حدود نیم ساعت تاب خوردیم(سر شب بود). دفعه سوم هم رفتیم خونه خاله م‌ و آخر سر هم که از مهمونی اومدیم دم در خونه پارک کردم.

شبش ماشین رو میخواستم داخل پارکینگ بذارم، از قضا همون وقت هم همسایه مون با همسر و دخترش سوار ماشین شدند که بیرون برن. (همین زن و شوهره (منظورم همسایمونه) چشم هاشون شوره ... منو دیدند که دارم ماشین رو سر و ته میکنم که داخل پارکینگ بگذارم.

منم دفعه اولم بود که ماشین رو داخل پارکینگ میگذاشتم‌.به مامانم گفتم حواست باشه ماشین نخوره به در، مامانمم قبول کرد.

گفت بیا تو رفتم و بعد چند ثانیه بغل ماشین گیر کرد به در پارکینگ !!!

وااای هر کاری میکردم درست نمیشد. مامانم کلی چیز بهم گفت. پارکینگ مون هم تنگه. تازه به مامانم میگم این وسایل اضافی بغل در ورودی پارکینگ رو برداره تا فضا باشه. ولی این کار رو نمیکنه. تازه اون شب هم بارون اومده بود و زمین خیس بود. اعصابم خورد شده بود. منم به مامانم گفتم زنگ همسایه رو بزن تا ماشین رو بگذاره تو پارکینگ.

خلاصه دختر همسایه مون به همراه خواهرش اومد و درست کرد. تازه اون ماهر بود و یه کمی از ماشین کشیده شد به در و کمی خراش برداشت. اونم به زور درست کرد. ولی دست شون درد نکنه.

به مامانم گفتم ای کاش به حرفت گوش نمیدادم و کار خودم رو میکردم. مامانمم کمی ادعاش میشه. اینقدر بهم چیز گفت. و گفت الان میرن پشت سرت غیبت میکنن و مسخرت میکنن. (راستم میگه خصوصیت همسایه ما اینه و یه چیز که میشه کل شهرمون میفهمن).

مجبور شدم. ساعت ۱۱ و نیم شب بود. چون مهمون هاشون رو چند دقیقه پیش دیدیم، گفتیم بیدارن و واقعا هم بیدار بودند‌. یه بارم از پارکینگ گذاشتم بیرون. مشکلی نداشتم. البته جلو ماشین سمت در پارکینگ بود راحت میشد.

از پارکینگ مون میترسم. البته از رانندگی نمیترسم، من عاشق مهارت رانندگیم. تا ۱۰۰ بارم که شده میرم بیرون تا ماهر بشم. ولی دوست دارم در پارکینگ رو از جاش بکنم. چی کار کنم این ترس بره ؟

راهنماییم کنین بی زحمت، شاید مشکل و سوال خیلی ها باشه.


مرتبط:

تجربیات شما در مورد آزمون شهری گواهینامه رانندگی

چند نکته برای گرفتن گواهینامه رانندگی

تجربیات شما در مورد گرفتن گواهینامه رانندگینکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (تازه گواهینامه گرفتم، از پارکینگ مون میترسم) ، (۲۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل گرفتن گواهینامه رانندگی (۱۲ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج