با سلام

پسری هستم 27 ساله در آستانه ازدواج. از شخصی خواستگاری کرده ام 20 ساله، ولی اطرافیان ایشان مسائل مالی ، تناسب فیزیکی من و ایشان ( هر دو هم قد ولی مقداری من لاغرتر هستم ) را بیان کرده اند و هر بار نظر ایشان تغییر کرده است . هر بار در مورد یکی از موضوعات صحبت کرده ایم ولی مسئله آخر که تناسب هست حل نشده و نگرانند در آینده مشکلاتی به وجود بیاید از جمله نارضایتی و سردی و ... در روابط .

قرار بود بعد از یک مهلت پاسخ بدهند و من منتظر بودم که یک باره اعلام کردند به همان دلایل بالا مخالفند . من بیشتر اصرار کردم و در آخر خانواده ایشان گفتند فعلا عجله نکنید . 

ولی مطلبی که متوجه شدم شک و تردید دارند و مدام تغییر نظر میدهند، از طرفی به شدت احساسی هم هستند، یعنی گمان می کنم دوست دارند یک نفر مورد تایید همه باشد و این نظرات بیشتر تاثیر گذاشته . 

از طرفی نگرانم که مثلا اگر ایشان راضی شدند از روی رضایت قلبی نباشد و بخاطر مسائل دیگر باشد و در آینده مشکل به وجود بیاید . همین در تصمیم گرفتن و ادامه دادن من را مردد کرده است . 

کاربران عزیز در صورت امکان راهنمایی کنند با سپاس 


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (دختر مورد علاقم در قبول من شک و تردید داره) ، (۱۸) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج آقایان (۱۶۴۴ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۴۹۰ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج