سلام

راه های حمایت از خانواده برتر و بنده به عنوان مدیر وبلاگ

1 - اشتراک گذاری مطالب خانواده برتر با ابزار اشتراک مطالب که در سمت چپ مانیتور یا پایین صفحه گوشی نمایش داده می شود .

اشتراک گذاری می تواند با هدف درخواست مشورت از یک فرد خاص و یا معرفی مطالب جالب و آموزنده در گروه های دوستانه ، خانوادگی و یا حتی جذاب تر کردن صفحاتی باشد که در شبکه های اجتماعی دارید . برای پیدا کردن مطالب جذاب پیشنهاد می کنم از صفحه ی موضوعات بازدید بفرمائید . 

کافی است روی موضوع مورد نظر کلیک کنید ، و از لیستی که باز می شود مطالبی را انتخاب کنید ، حتی می توانید یک موضوع را هم معرفی کنید ، به این صورت که وقتی روی یک موضوع کلیک کردید ، صبر کنید تا ابزار اشتراک گذاری مطالب نمایش داده شود و بعد شبکه اجتماعی مورد نظر را انتخاب کنید .  

برای معرفی یک موضوع یا یک مطلب کافی است صفحه ای که مناسب می دانید را باز کنید . در ادامه ، همان طور که عرض کردم در سمت چپ مانیتور یا پایین صفحه گوشی یا تبلت ، شکلک های شبکه های اجتماعی و ... را مشاهده می کنید . در هر کدام که عضو هستید روی شکلک آن کلیک کنید ، در ادامه صفحه ارسال مطلب به پیامرسان ، شبکه اجتماعی و ... باز می شود و ادامه کار بستگی به شبکه ای دارد که انتخاب کردید . توجه داشته باشید که حتما در آن شبکه اجتماعی و ... عضو باشید.

اگر شکلک شبکه ی اجتماعی که در آن عضو هستید را مشاهده نکردید روی شکلک + کلیک کنید تا لیست بزرگتری را مشاهده بفرمائید . 

2 - اگر وبلاگ دارید می توانید مطالب خانواده برتر را با ذکر منبع در وبلاگ تان قرار دهید ، مخصوصا مطالبی که متن آن ها لینک دارد ، مثل پست "روش کسب شناخت قبل از ازدواج"

اگر وبلاگ ندارید می توانید در میهن بلاگ ، رز بلاگ و ... به طور رایگان وبلاگ بسازید و یک یا چند موضوع خانواده برتر را انتخاب کرده و مطالب را با ذکر منبع در آن ها قرار دهید . 

نکته مهم : اگر به صورت حرفه ای وبلاگ نویسی می کنید پس همان طور که می دانید نباید چنین کارهایی بکنید !

3 - عضویت در خبرنامه و دریافت تبلیغات 

برای این کار عضو خبرنامه وبلاگ شوید و در کنار دریافت اطلاعیه های زمان ارسال مطالب و تائید نظرات، روزانه یک تبلیغ دریافت کنید و اگر آن تبلیغ برای شما جالب بود روی آن کلیک کرده و از تبلیغ مورد نظر بازدید کنید ، اگر هم برای شما جالب نبود آن را نادیده بگیرید . این تبلیغ حاوی یک متن کوتاه و یک عکس کوچک است . روش دریافت آن هم مثل اطلاعیه های خود وبلاگ خواهد بود . 

آموزش عضویت در خبرنامه و همین طور لغو عضویت در آن 


پست های راهنمای استفاده از خانواده برتر:

راهنمای سریع استفاده از خانواده برتر

4 مزیت مهم ارسال نظر با عضویت در بیان

نظرات هم مثل پست ها آدرس اینترنتی دارند ؟

چطور می تونم یه مجموعه از آدرس مطالب خانواده برتر رو جایی ذخیره کنم ؟

راهنمای استفاده از وبلاگ خانواده برتر

آموزش لغو عضویت در خبرنامه

روش جدید آگاهی از ارسال پست های جدید، تائید نظرات و ...

توضیح در مورد ابزار اشتراک مطالب

قوانین تائید نظرات کاربران در خانواده برتر

دسترسی راحت و دنبال کردن مطالب مورد علاقه در خانواده برتر


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۵۵۱ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج