سلام 

من سالها دنبال کتابی برای بیمه آخرت بودم و اینقدر ترس از قبر و قیامت و ... رو در دوره ما تو مدرسه و ... می گفتند که همیشه دنبال دعاهایی بودم که با خواندن اون خدا بهم رحمت خاصی عنایت کنه و سرانجام اون رو پیدا کردم کتاب مهج الدعوات مرحوم سید بن طاووس (ره) که خوشبختانه PDF رایگان آن در اینترنت هم هست .

در این کتاب دعای صحیفه و دعای یستشیر و دعای عهد بسیار ویژه است خصوصا طبق این کتاب که از کتب معتبر شیعه است دعای عهد آخر این کتاب چنین ثوابی دارد که اگر فرد با طهارت و وضو بخواند از یاران امام زمان (عج) می شود و اگر آن زمان مرده باشد دوباره رجعت داده می شود .

دعای صحیفه نیز برترین دعاها و دارای اسم اعظم بوده و بعد از قرآن دعایی برتر از آن نیامده است طبق ثواب آن دعا در مهج الدعوات .

من که خیلی این کتاب را دوست دارم برخی دعاهای آن را تاکنون هر کدام بیش از صد بار خوانده ام برخی را در ماه رمضان و ... بارها و بارها . حس خوبی به من می دهد . شما هم بخوانید خصوصا شب جمعه ها .

اگر بهشتی شدید مرا هم از یاد نبرید من به شما گفتم . بگوئید به نویسنده ای که این کتاب را معرفی کرده هم عنایت شود . همیشه سعادتمند باشید . خدا خیرکثیر دنیا و آخرت را به شما مومنان عنایت کند .


کاربران خانواده برتر در مورد پست (معرفی کتاب مهج الدعوات مرحوم سید بن طاووس (ره)) ، (۷) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل اعتقادی (دارای ۱۰۶۶ مطلب مرتبط)
مطالب کاربران (دارای ۷۵۳ مطلب مرتبط)