سلام

دختری هستم بیست ساله ، قرار بود با پسر ۲۴ ساله ازدواج کنم ، این آقا رو ۵ سال می شناختم و همسایه شده بودیم .علی رغم سنش همیشه شخصیت مودب ، پخته و با هوشی داشت ، در کارش بسیار موفق بود و از همون ۱۹ سالگی درآمد خوبی داشت ، به جز این موارد پسر پاک ، با سواد ، مهربون و با خانواده ای بود ، رشته اش هم الهیات بود ( رتبه اش زیر هزار شد ولی رفت الهیات ) ، شغل و تحصیلاتش هیچ ارتباطی به هم ندارن ، شغلش رو دقیق نمیدونم ، ولی درآمدش که بالا بود . 

من هم بعد از دو تا کنکور ، در سومین کنکور موفق به قبولی در رشته پزشکی شدم ، و این آقا در موفقیتم تا حدودی تاثیر داشت و با آشناهایی که داشت من رو به اساتید خصوصی خوب با قیمت مناسب معرفی کرد . 

رفته رفته به ایشون علاقه مند شدم تا که یک هفته بعد از کنکور از من خواستگاری کردن (از مادرم) ، و مادرم گفت تشریف بیارید، جلسه اول فقط محض رسمی بودن بر گزار شد و جلسه دوم با هم صحبت کردیم و وقتی از دیدگاه هاش پی بردم خیلی بیشتر خوشم اومد . 

ولی به یکباره وقتی خبر قبولی من رو شنیدن ضمن ابراز خوشحالی شدید ! ، دیگه پیگیری نکردن و حتی غیر مستقیم عذر خواهی کردن ، دلیل این رفتار عجیب شون رو نمی فهمم . بعدش خواستگاری در جای دیگه نرفتن ، ولی گمون میکنم ترسیده ما بهشون جواب رد بدیم یا من مغرور بشم یا ده ها احتمال دیگه !

لطفا نگید ولش کن و فکرش رو نکن نمیشه فکرش رو نکرد به خصوص هر لحظه که با پسرای اطرافم مقایسه اش میکنم، این آقا شخصیت مستقل داره و تحت هیچ عنوان ، زیر نظر و تصمیم خانواده اش دست به عمل نمیزنه. یعنی مادر و خواهرش دلیل انصرافش نیستن ، چرا خواستگارم منصرف شد ؟ 

چطوری بفهمونم مشکلی ندارم !؟


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۷) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل دختران جوان (۲۳۲۶ مطلب مشابه) منصرف شدن خواستگار (۱۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج