سلام 

از دیدگاه مذهبی یا غیر مذهبی بودن به این قضیه نگاه نکنید ، از دیدگاه اسلام و مسلمونی نگاه کنید .

خانم ها آیا اسلام رو قبول دارین ؟ خودتون رو مسلمون میدونین ؟ اگه نه ، پس این پست رو ببندید ، ولی اگه جواب تون بله هست ، پس حتما پیامبر هم قبول دارین ، و همچنین شبی که به معراج رفتن رو ، حضرت علی ( ع) فرمودند :  

روزی من و فاطمه ( س ) خدمت پیامبر رفتیم ، دیدیم آن حضرت بسیار میگریست ، من گفتم : پدر و مادرم فدای شما یا رسول الله ! سبب گریه چیست ؟ فرمودند : یا علی ! شب معراج که مرا به آسمان بردند زنانی از امت خود را در عذاب شدید دیدم :

۱- زنی را دیدم که به موی سرش آویخته بودند ، و مغز سرش از شدت عذاب جوش میزد ، علت پرسیدم گفتند موی سرش را از مردان بیگانه نمی پوشاند . 

۲- زنی را دیدم که به زبانش آویخته شده بود و آتش حمیم و داغ در حلق او می ریختند ،زیرا با زبانش شوهرش را اذیت می کرده . 

۳- زنی را دیدم که از پستان هایش آویزان بود ، چون از فراش زوجش ممانعت میکرده

۴- زنی را دیدم که گوشت بدن خود را می خورد در حالی که شعله آتش او را فرا گرفته ، زیرا برای نامحرم زینت میکرده 

5 - زنی بود که به پاهایش در تنوری از آتش آویخته شده بود ؛ چون از خانه بدون اذن شوهر خارج می شده است 

۵- زنی را دیدم که گوشت بدن او را از همه طرف با قیچی های آتشین می بریدند ، به جهت آن که خود را به مردان نشان می داده که به او رغبت پیدا کنند .

۶- زنی را دیدم که کور و کر و لال در تابوت آتش در حالی که مغز سرش از بینی او در آمده بود و بدنش بر اثر جذام و پیسی قطعه قطعه شده بود . جبرئیل گفت : زنی بوده که خود را به مردان نشان می داده و از زنا فرزندی به هم رسانده و به گردن شوهرش می انداخته .

ما در اطرافمون ممکنه از این زنها دیده باشیم حالا یا بین دوستان یا فامیل یا آشنا ها یا همسایه ، چرا نپوشوندن موی سر انقدر برای بعضی ها عادیه که ترجیح میدن چند صباح اینجا خوش باشن ولی عذاب ابدی رو اون ور بکشن ؟  

اگه اسلام و پیامبر و قبول داریم ، چرا پس به چیزهایی که پیامبر تو معراج دیدن اعتماد و اعتقاد نداریم ؟  پس چرا خانم هایی که حجاب ندارند و لباس های بدن نما و باز میپوشن ، میگن ما برای دل خودمون این طوری میگردیم و کاری به بقیه نداریم ؟  

به نظرتون روز قیامت خدا و پیامبر این حرف ها و بهونه ها رو از ما قبول میکنه ؟ 

به نظرتون خدا نمیگه : پیامبر من اومد معراج و جهنم و زنان جهنمی رو دید و بهتون گفت که چه دیدم و شنیدم ، و راه درست و نحوه پوشش رو به شما گفت ، پس همون طور که تو دنیای فانی برای دل خودتون هر کاری خواستید کردید و باعث گناه خیلی های دیگه شدین ، پس عذابش رو هم خودتون تحمل کنین ؟

خانمها یه کم فکر کنید لذت زندگی ۶۰، ۷۰ ساله این دنیا آیا می ارزه به عذاب ابدی اون دنیا ؟ 

ممنون


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۹۳) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل اعتقادی (۱۱۶۲ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۸۰۷ مطلب مشابه) تفکر در احادیث و روایات (۲۳ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج