سلام
من یه پسری هستم که همیشه یه خانم خونه دار میخواستم. یکی این که مادر خودم کار میکرد و با این که تا دو سالگی خودش ازم مراقبت میکرد اما باز هم همیشه ترجیح میدادم مامانم صبح که بیدار میشم خونه باشه. غذای مورد علاقم رو درست کنه. کیک خونگی بپزه و ... ( الان روانشناس ها میگن از 6 تا 18 ماهگی بچه باید یه مراقب شبانه روزی داشته باشه یعنی یا پدر یا مادر یا یک پرستار تو این زمان از کنار بچه جم نخورن ) .
خب میدونم که هم خودم و هم بچه ام احتمالا همین انتظارات رو از خانوم خونه خواهیم داشت. دلیل دومم هم شغل خودمه که دانشجوی پزشکی ام و ممکنه به خاطر شغل آیندم خیلی کم بتونم خودم به کارهای منزل و بچه ها برسم.
اما این روزها هر دختری رو که میبینی داره میره دانشگاه و میخواد درس بخونه و کار کنه و برای اجتماع مفید باشه و این حرفا که قابل درک و محترم هم هست و من مخالفش نیستم.
سوال من اینه که دختر خونه دار هنوزم هست؟ بعد اگه یه دختر خونه دار باشه ممکنه ناشی از درس ضعیفش یا اهل مطالعه نبودن باشه و بعدا ما دنیامون متفاوت باشه با هم و به مشکل بخوریم؟! کسی هست که درس خونده و دانشگاه رفته باشه ولی ترجیحش خونه داری باشه؟
اگه هست لطفا رشته تون رو هم بگین.
ممنون


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (دختر تحصیل کرده ای هست که خونه داری رو ترجیح بده ؟) ، (۶۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۷۶ مطلب مشابه) رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۴۹۰ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج