سلام دوستان

نمیدونم از کجا شروع کنم و واقعا گاهی کم میارم .

من دختری هستم که 27 سال سن دارم و از یک خانواده خوب و البته کمی پرجمعیت. اما خواهرهام و دامادها همگی وجه اجتماعی خوب و بالایی داریم و خودم اهل اینکه دوست بشم نیستم و بسیار مقید هستم در این مورد.

برای ازدواجم نمیدونم حکمتش چی هست و هر سری یک جایی به گره می خوره یا خانواده من موافق نیستن یا خودم و یا کلا خانواده پسر موافق نیست و کلا جور نمیشه و خواستگار هم شکر خدا زیاد دارم اما از این وضعیت خسته شدم.

اخیرا موردی پیش اومد که باز نمیکنم چگونه آشنا شدیم فقط بسیار از راه رسمی و من اصلا اجازه صحبت بدون چارچوب خانواده را ندادم. این آقا  یک سال دنبال من بود و خیلی هم اصرار کردن . من هم به مرور دیدم پسر خوبی هست اجازه خاستگاری دادم اما نمیدانستیم که من دو سال و خورده ای بزرگ تر هستم .

خلاصه مدتی فکر کردیم و باز هم اصرار داشتن و مشکل دیگری که بود پدر و مادر ایشان محصل و جایگاه اجتماعی خوبی داشتند ولی پدر و مادر من تحصیلات آنچنانی نداشتن ولی بسیار محترم و خانواده خوبی دارم .

تا اینکه خاستگاری اومدن ولی به من نگفتن که خانوادشون مخالفن ، البته برخی هاشون هم موافق بودن و گویا با اجبار آوردن و حالا این پروسه سه ماهی طول کشید و الان مادرشون هم مخالفن و واقعا من خیلی احساس خوبی ندارم و هر کار می کنم فراموش کنم اما نمی توانم .

البته دامادهای ما همگی کارمند هستند ولی این آقا شغلشون کارمندی نبود ولی پسر سالمی هستن و ممکن هست اوایل زندگی هیچ چیز نداشته باشیم اما چون پسر خوب و سالمی بودن من سخت نگرفتم. الان من روی خواستگارهای دیگم نمیتونم  فکر کنم. حکمت این همه آزمایش رو نمیدونم. 


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۲) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۲۶۵ مطلب مشابه) ازدواج با دختر بزرگتر از خود (۲۱ مطلب مشابه) خواستگاری های بی سرانجام (۵۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج