سلام

قصد دارم در خانواده برتر با هدف بهتره دیده شدن مطالب مشابه یا قدیمی تر تغییراتی ایجاد کنم . شما به عنوان یک بازدیدکننده با گوشی یا رایانه ، وقتی از خانواده برتر بازدید می کنید چه انتظاراتی دارید ؟ چطور مطالب مورد دلخواه تون رو پیدا می کنید ؟ چه قسمت هایی از خانواده برتر برای شما گنگ و نامفهوم هستش ؟ چی میشه که بعضی ها با جستجوی یک عبارت در سایت مثلا گوگل به خانواده برتر وارد میشن ولی از سایر مطالب بازدید نمی کنن ؟! در کل شما به عنوان یک کاربر اینترنت چی میشه که یک سایت یا وبلاگ دل تون رو میزنه و دیگه به اون سایت برنمی گردید ؟!

دقت بفرمائید که به این سوالات در جایگاه یک بازدیدکننده پاسخ بدید نه کسی که در بخش نظرات یک وبسایت مشارکت داره .

یه سوال هم از کاربران خاموش وبلاگ :

کاربرانی که چراغ خاموش مرتبا به خانواده برتر سر میزنن بالاخره روزی از یه طریقی وارد خانواده برتر شدند ، چی شد که موندگار شدید ؟! بعد از اولین بازدیدی که داشتید چه عاملی باعث شده که دوباره به خانواده برتر برگردید ؟

هدف از پرسیدن این سوال رفع نواقص خانواده برتر از دیدگاه کسی هستش که برای اولین بار از خانواده برتر بازدید می کنه ؟

روزانه چیزی نزدیک به نصف بازدید کنندگان وبلاگ ، بازدید اولی محسوب میشن که طبق آمار شمارشگر، متاسفانه مثل بعضی از خواستگارها میرن و پشت سرشون رو هم نگاه نمی کنن !!!

می خوام علت یا علت ها رو پیدا کنم .

موفق باشید


↓ مجموعه مطالب مرتبط ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۴۵۷ مطلب)
مطالب محسن نجفی (۱۳۶ مطلب)

کاربران خانواده برتر در مورد پست (برای بازدید از خانواده برتر چه مشکلاتی دارید ؟) ، (۴۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید
↓اگر می خواهید این مطلب را به دوستان تان معرفی کنید یکی از شکلک های زیر را انتخاب بفرمائید↓