با سلام

از همه ی دوستانی که این پست رو می خونن یا پاسخ میدن سپاسگزارم. لظفا خانوم ها بیشتر مشارکت داشته باشن و همچنین آقایونی که در شرایط مشابه بودن بفرمایند با چنین موقعیت هایی چطور برخورد کردن که رهایی یافتن.

بنده پسری هستم سر و سنگین و سرم تو کار خودم هست و سوال خیلی مهمی که پاسخ یکی از مهمترین مشکلاتم هست اینه که چطور میشه یه پسر آبروش رو از گزند خانومی که مدام  فکر میکنه آدم به اون چشم دوخته یا بد چشمی میکنه در حالی که چنین چیزی اشتباه محضه و  یکبار هم چنین موردی رو از آدم ندیده حفظ کنه.

تصور کنید اگه یه خانوم در یک محیط مدام از یه پسر یا مرد خودش رو بپاد یا طوری رفتار کنه که انگار اون فرد داره مزاحمت یا بد چشمی میکنه به چه سادگی باعث تغییر  دید اطرافیان و حاضرین به اون آقا میشه و آبرو و شخصیت اون فرد رو میتونه خدشه دار بکنه و باعث بد بینی سایرین به اون فرد بدبخت بی گناه بشه و مثل تیر غیب بر سر اون فرد فرود بیاد.

من در محیط کارم با چنین موردی متاسفانه مواجه هستم که اگر مثلا به فرد کناری بعضی از این افراد نگاه کنی چنین واکنش هایی رو پی در پی نشون میدن. احساس میکنم اطرافیان به این خاطر به من یه مدل دیگه ای نگاه می کنن. آخه چرا در چنین وضعیت هایی همیشه همه پسر یا مرد رو قضاوت می کنن و مقصر می دونن و کسی مشکل رو از زن یا زن های این چنینی نمی بینه؟

در عوض بعضی ها هم خیلی اجتماعی هستن و چنین وسواس فکری ای ندارند. خواهشمندم لطفا راهنمایی بفرمایید که چطوری میشه از شر این رفتار بیمار گونه رهایی یافت. آیا ممکنه افرادی که از آدم خوششون نمیاد چنین رفتاری در قبال آدم داشته باشن؟ خب آدم بیچاره که آبروش رو از سر راه نیاورده.

در ضمن خب رفتار و شخصیت های آدم ها متفاوته. یکی درونگرا یکی برونگرا، یکی کم رو و یکی با اعتماد به نفس بالا. آیا ممکنه در برخی از موارد چنین خانوم هایی به جای اینکه این واقعیت رو بپذیرن در ذهنشون به برخی از شخصیت های رفتاری انگی رو بچسبونن ؟ حداقل یکبار خطایی از آدم ببینید بعد محکومش کنید.

با سپاس فراوان


مرتبط:

با مشکوک شدن های بی خود، آبرو ریزی نکنید

دلیل واکنش های خاص بعضی از دختران برای بی آبرو کردن یک آقا

به خاطر آبروی پدرم رابطه م رو با پسری که دوسش داشتم قطع کردم

دختران وسیله ای برای حفظ آبروی خانوادهنکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (یه پسر چطور میتونه آبروش رو از گزند یه خانم بد بین حفظ کنه ؟) ، (۲۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۷۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج