سلام

اینجانب برنامه نویسی اندروید کار میکنم ،‌با محیط اندروید استودیو هم کار میکنم ،‌ برنامه هایی که با بانک اطلاعاتی کار میکنند رو انجام دادم ،‌برنامه هایی که به سرور متصل میشه و تبادل اطلاعات کار میکنه انجام دادم .

سمت سرور هم از زبان قدرتمند php از pdo استفاده میکنم ،‌ امنیت سمت سرور رو هم خودم پیاده سازی میکنم ،‌سمت سرور هم از لینوکس استفاده میکنم ،‌از cpanel  هم کمک میگیرم .

با سرور اختصاصی و سرور مجازی هم کار کردم ،‌اگه هم محیطی رو گرافیکی ساختید و نیاز به برنامه نویسی داره من باهاتون شریک میشم ، کارهای گرافیکی از شما برنامه نویسی از من ،‌بانک اطلاعاتی هم از mysql استفاده میکنم .

برنامه هایی مثل دیوار و شیپور و بازار و کتاب الکترونیک و ..... رو میتونم بنویسم ،‌گرافیک برنامه رو هم میدم گرافیست بزنه ،‌اگه ایده ای دارید که ناب باشه میتونیم با همدیگه شریک بشیم و هر چی فروش کرد رو تقسیم کنیم .

من اصفهان هم هستم اگه کسی نیاز به اموزش داشت میتونیم با همدیگه کار کنیم ،‌ اگه هم پروژه بزرگی دارید میتونیم با همدیگه شریک بشیم و نسبت کاری که روی پروژه انجام دادیم از سود پروژه سهم داشته باشیم .

توی پروژه هایی که اصفهان هم نیست مشارکت میکنم و از طریق نت تقسیم کار گروهی میکنیم ،‌مثلا شما قسمت سرور رو به من بدید میتونید url صفحاتی رو که میخواید رو بگید و اینکه خروجی json چی باشه و چه داده هایی رو با متد post  یا get  و یا.... دریافت کنه چطوری اعتبار سنجی کنه و ..... منم فایل رو اماده میکنم . شما هم قسمت اندروید رو اماده کنید .

یا اینکه با توجه به اینکه جاوا شی گرا هست شما بگید چه کلاسایی رو نیاز دارید تا من براتون برنامه نویسیش کنم و شما فقط با constractor یا seter و geter به تبادل اطلاعات و گرفتن خروجی بپردازید .

پروژه دانشجویی هم انجام نمیدم چون حوصله ی مستند سازی و ویرایش و تایپ و .... رو ندارم .

در مورد اپ هایی هم که با سرور ارتباط برقرار میکنند و نیاز هست که اطلاعاتی رو نیز از طریق مرورگر به کاربر بده من قسمت php و mysql رو مینویسم و جاهایی هم که نیاز به ajax و css و html5 وjavascript داره رو یا خودتون انجام بدید یا اینکه خودم یکی رو پیدا میکنم .

شماره تماس هم میدم اگه دوستان کسی خواست میتونیم با هم مذاکره کنیم.

09139323923
با تشکر


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
تبلیغ رایگان مشاغل (۱۷ مطلب)