سلام و وقت بخیر خدمت همه عزیزان
بنده حقیر اقایی 40 ساله در حال حاضر ساکن تهران جراح مغز و اعصاب از بهترین دانشگاه جهان (هاروارد). سخنرانی های متعددی در چند کشور اعم از فرانسه و المان و کانادا و استرالیا و بریتانیا !
نزدیک 2 ساله به ایران بازگشتم و از بازگشت به ایران پشیمون شدم .
با وجود اینکه سال ها در ایالات متحده امریکا زندگی کردم و از محیط زندگی در امریکا و از فرهنگ مردم در ان کشور اصلا راضی نبودم تصمیم بر ترک ان کشور نمودم و از زندگی در ایران اصلا راضی نیستم .

در  این مدتی که در ایران زندگی میکنم پیشنهاد های زیادی از طرف کشور های المان و فرانسه و بریتانیا و کانادا برای کار داشتم و دارم .
در ایران وضعیت حقوق پزشکان برام جالب نیست و بنا به دلایلی میخوام ایران رو ترک کنم و بیمه .... سئوال من اینجاست به کدام کشور برم برای زندگی ؟
زمانی که برای سخنرانی و ارائه مقالات به این کشور ها میرفتم اصلا به فرهنگ و وضعیت حقوقی پزشکان ان کشور دقت نکردم اما الان تصمیم جدی دارم برم .
خواهشمندم از شما عزیزان ،هرکدامتون تجربه ای در این باره دارید به بنده حقیر ارائه دهید تا منم وضعیتم نسبت به رشته تحصیلیم مشخص شه و ببینم باید چیکار کنم !

کدام کشور برام بهتره ؟ از اقوام و دوستان شما هر کسی در این کشور ها مشغول تحصیله و یا کار میکنه نظر بدید ! از این چند کشوری که نام بردم دعوت به کار شدم با حقوق فوق العاده!!
از اینکه وقت گران بهاتونو در اختیار پست بنده قرار دادید و مطالعه کردید بینهایت سپاس گذارم !

بیشتر بخوانید ...

شرایط لازم برای اپلای کردن

چکار کنم که در دانشگاه های اروپا یا آمریکا بورسیه بشم ؟

دو دلم که برای ادامه تحصیل به خارج برم یا نه

می خوام برای رسیدن به یه زندگی بهتر از ایران برم

برای بورسیه شدن در خارج چه کار باید بکنم ؟

میخوام به محض ورود به امریکا بتونم سرکار برم

با وضعی که تو کشور به وجود اومده احساس میکنم ایران موندن اشتباه

اگه موقعیت مهاجرت پیش بیاد میرید یا می مونید ؟

چطور والدیـنم رو راضی به مهاجرت کنم؟

میخوام از ایران مهاجرت کنم شاید بتونم که با کسی ازدواج کنم؟

در زمینه مهاجرت و اپلای کردن تجربه ای دارید؟

برای کم شدن پدیده مهاجرت، دولت چه کارهایی میتونه بکنه ؟

راه های مهاجرت به خارج چیست ؟

چطور میشه با مدرک دانشگاه آزاد مهاجرت کرد؟نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (به کدام کشور برم برای زندگی ؟) ، (۶۲) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل متفرقه (۷۲۳ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق