سلام
من یک سوال دارم در مورد انتخاب کتاب و کتاب خوانی . من به کتاب خواندن علاقه زیادی دارم اما در انتخاب کتاب دچار مشکلم . من تقریبا به همه زمینه ها علاقه دارم به طور مثال یه کتاب تاریخی رو با همون اشتیاقی مطالعه می کنم که یک کتاب اختصاصی یا حتی رمان  رو میخونم.

یعنی علاقه دارم در هر زمینه ای یک اطلاعات نسبی بدست بیارم و این موضوع انتخاب کتاب رو برام سخت میکنه و احساس میکنم در مطالعه کتاب نظم و ترتیب خاصی ندارم.

می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم که شما در وهله اول معیارتون برای انتخاب کتاب چه چیزی هست؟ مورد دوم اینکه چه طور یک کتاب رو می شناسید و از وجودش مطلع میشید؟  و در آخر اینکه آیا در انتخاب و مطالعه کتاب از نظم خاصی پیروی می کنید؟؟

ممنون 


مرتبط:

ترویج فرهنگ کتابخوانی 

صفحه پیشنهاد پست برای معرفی کتاب

معرفی کتاب و بحث و گفتگو راجع به کتاب ها

صفحه کتاب خوان های خانواده برتر

فاجعه کتاب نخوندن ما ایرانی ها چقدر واقعیه ؟

پیوستن به کمپین کتابخانه ی امید

بهترین کتابی که خوندید چی بوده ؟


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۱۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل متفرقه (۷۴۳ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج