مسعودی : 

با سلام  

با این سایت از طریق شبکه اجتماعی موبایل اشنا شدم که در آن جوانان در خصوص مطالب آن با هم صحبت میکردند و اکثر این جوانان کم سن و نوجوان بوده و مباحث سکسی خصوصا مقعدی آن برایشان جذاب بود .

چندی قبل سایت را دیدم و واقعا جای تاسف دارد مسایلی که در شرع به خصوصی بودن آن تاکید شده به اشکار و در عموم به مناظره گذاشته زن و مرد درباره ان صحبت می کنند بدون اینکه توجه داشته باشند دبستانی ها هم به این سایت دسترسی دارند و این موضوعات برایشان جالب است و نوشته اول سایت نمی تواند مانع ورود این قشر شود و بنوعی اشاعه فساد است که اگر از مرجع تقلید خود سوال کنید در چنین سایتی قلم می زنید جوابتان را خواهید گرفت .

اگر با راهنمایی خود یک نفر را هدایت میکنید اما در مقابل باعث انحراف صدها کودک و نوجوان خواهید شد که خود باید جواش را دهید زیرا در گناه اقای نجفی شریک هستید . برای یک بار هم شده زحمت سوال از مرجع خود را بکشید زیرا در نظراتتان دیده ام که مقید می باشید . کاری که سایت تبیان انجام داده است برای همین بوده تا نسبت به اشاعه فساد اقدام نکرده باشد. 

با تشکر


پاسخ :

سلام

شما هم با بروز کردن بخشی از این وبلاگ در گناه بنده شریک هستید . برید توبه کنید تا عذاب الهی دامان شما رو نگرفته .

ولی قبلش چند سوال سوال دارم :

شما یک دختر یا پسر 10 ساله دارید که به اینترنت دسترسی داره . توی مدرسه در مورد رابطه ی مقعدی یه چیزی شنیده . 

دو حالت داره :

یا میاد از شما که پدر یا مادرش هستید می پرسه و جوابش رو میگیره . اگه این طور شد خیلی خوبه .

یا این که با شما صمیمی نیست و روش نمیشه از شما بپرسه . چکار می کنه ؟ باز هم دو حالت داره :

* از دوستانش می پرسه ، که خیلی بده 

* در اینترنت عبارت رابطه مقعدی یا سکس مقعدی رو جستجو می کنه .

با چی مواجه میشه ؟

یا سایت های مستهجن بهش پیشنهاد میشه یا وبسایت هایی مثل خانواده برتر .

شما به عنوان یک پدر یا مادر ، ترجیح میدید فرزندتون به کدوم سایت ها بره ؟!

بره عکس و فیلم رابطه مقعدی رو ببینه یا بیاد حقایقی در مورد رابطه مقعدی رو بخونه که مناسب سنش نیست ؟! از بین بد و بدتر مجبورید یکی رو انتخاب کنید .این اولا !

دوما فرض کنید وبسایت های مشابه خانواده برتر وجود نداشتند . طبیعتا گوگل و امثالهم وبسایت های مستهجن که عموما فیلتر هستند رو بهش پیشنهاد نمی کرد ؟!

گیر آوردن فیلتر شکن رایگان چقدر سختی داره ؟ اصلا سختی داره ؟!

نتیجه چی میشد به نظر شما ؟!


وبلاگ خانواده برتر در کل حدود 4 سال سابقه داره که حدود 9 ماهه در این آدرس فعال هستیم . چرا تا حالا فیلتر نشده ؟! شاید بنده به جایی وصلم ؟! 

دلیلش اینه که فوایدش بسیار بیشتر از مضرات اونه . چون مسئولین مربوطه بهتر از هر کسی می دونن در فضای مجازی چه خبره !


موفق باشید


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۵) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل متفرقه (۷۴۳ مطلب مشابه) مربوط به خانواده برتر (۵۵۲ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج