سلام

ذخیره آدرس پست ها و موضوعات خانواده برتر و دسترسی سریع به اون ها از نیازهای کاربران محسوب میشه، جهت اطلاع دوستانی که در این بخش مشکل دارند، توضیحاتی عرض می کنم.

اگه دوست دارید لیستی از آدرس پست هایی که در اون ها نظر دادید رو یک جا داشته باشید، یا این که مایل هستید دسترسی سریعی به لیستی از آدرس پست هایی که نظرات شون رو دنبال می کنید داشته باشید، یا این که پست های خانواده برتر رو به دلخواه خودتون موضوع بندی کنید و ... ، ادامه پست رو مطالعه بفرمائید.

برای استفاده از این ابزار باید یک حساب گوگل و یا به بیان عامیانه تر یک جیمیل gmail داشته باشید.

یه نمادک (آیکون) جدید به ابزار اشتراک گذاری مطالب اضافه شده که با کمک این ابزار می تونید کارهای زیر رو انجام بدید:

1 - ذخیره آدرس پست هایی که دوست دارید

ممکنه شما بخش نظرات چندین پست رو دنبال می کنید و می خواید خیلی سریع ببینید که نظر جدیدی در اون پست ثبت شده یا نه.

ممکنه خودتون جزء مشارکت کنندگان در بحث باشید، با استفاده از این ابزار، سریع تر از روال عادی می تونید نظرات پست مد نظرتون رو چک کنید.

2 - ایجاد موضوع بندی شخصی پست ها و موضوعات

ممکنه شما به هر دلیلی بخواید دسترسی سریعی به آدرس پست های مختلف خانواده برتر داشته باشید. علاوه بر این می خواید اون آدرس ها موضوع بندی شده باشند، البته نه موضوع بندی که در خانواده برتر وجود داره، بلکه طبق موضوع بندی خودتون.

با کمک این بخش جدید شما می تونید آدرس های مختلف رو طبق سلیقه ی خودتون موضوع بندی کنید تا سریع تر به اون ها دسترسی داشته باشید.

برای استفاده از این ابزار ، ابتدا وارد حساب گوگل تون بشید، صفحه مورد نظرتون رو در خانواده برتر باز کنید. پایین صفحه گوشی یا سمت چپ مانیتور، روی نمادک آبی که حرف G روی اون نوشته شده کلیک کنید. چند لحظه صبر کنید تا صفحه مربوطه باز بشه.

در صفحه ای که باز میشه با 4 کادر مواجه خواهید شد:

نام: عنوان پست به طور خودکار نوشته میشه، اما می تونید طبق میل تون تغییرش بدید

آدرس: این قسمت هم به طور خودکار پر میشه، می تونید عبارتی که بعد از شماره پست نوشته شده رو حذف کنید. 

http://khbartar.blog.ir/post/16904#.XfMrLTO3Lmc.google

برچسب: این جا می تونید دسته بندی دلخواه تون رو بنویسید.

مثلا فرض کنید می خواید پست هایی که در اون ها نظر دادید رو دسته بندی کنید. در این بخش می تونید بنویسید پست هایی که در ماه آذر 98 نظر دادم، یا پست های مربوط به افزایش اعتماد به نفس یا ...

دقت داشته باشید که وقتی پست بعدی رو خواستید اضافه کنید، عنوان برچسب باید عینا نوشته بشه، نه یک حرف کم، نه یک حرف زیاد، در غیر این صورت دسته بندی جدیدی ایجاد خواهد شد.

توضیحات: این جا هم می تونید توضیحات مورد نظرتون رو بنویسید.

 در انتها روی اضافه کردن بوک مارک (add bookmark) کلیک کنید.


برای دسترسی سریع به آدرس های ذخیره شده روی آدرس زیر می تونید کلیک کنید:

https://www.google.com/bookmarks

موفق باشید


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (ذخیره و موضوع بندی آدرس های دلخواه خانواده برتر و دسترسی سریع به آن ها) ، (۱) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۵۰۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج