سلام

دوستان، متن و نوشته های وبلاگ بسیار زیاد شده و مطالب حاشیه ای فرصت زیادی رو از من میگیره، دوست دارم یه تاپیکِ جمع و جور ولی با کیفیت به وجود بیاد تا نکته های زندگی که از خانواده برتر و مطالبش یاد گرفتید رو به صورت جمع بندی و خلاصه شده بیان کنید.

قوانین صفحه: 

1 - هر نکته و گزاره ای رو به صورت فلش کارتی در حداکثر یک یا دو خط بیان کنن و همچنین از بحث با همدیگه و ریپلای کردن دیگران هم خودداری کنید.

2 - آدرس یا عنوان پست مد نظرتون رو هم اضافه بفرمائید

برای نمونه:

1- از اونجایی که اکثر طلاق ها در یکسالِ اولِ تشکیل خانواده صورت میگیره ، پس به نظر میرسه که اگر دوران نامزدی رو کمی طولانی کنیم از شناخت بیشتری قبل از ازدواج بهره مند میشیم !

2 - اگر چه که پیامبر دارای منزل نسبتا کوچکی بودند، ولی با تقسیم بندیِ اون به اتاق های کوچکتر (یا پارتیشن بندی) به آرامش روانیِ ساکنین و حفظ حریم خصوصی اونا کمک میکردن!

3 - مهریه ای که پیامبر (ص) برای دخترانش مد نظر میگرفت 500 درهم بود که معادل امروزیِ اون تقریبا 14 سکه یا کمتر از 100 میلیون تومان میباشد!

یا هر چیز دیگه ای که میبینید مناسبه و گفتنش کمکی به دیگران میکنه

مچکرم


نکته مهم در مورد باز نشدن لینک های پیشنهادی:
در صورتی که لینک های بالا و یا سایر لینک های خانواده برتر،برای شما باز نشدند، دوستانی که با رایانه بازدید کننده هستند روی لینک مربوطه راست کلید کنند و دوستانی هم که با گوشی و تبلت از وبلاگ بازدید می کنند لینک مربوطه را 2 ثانیه لمس کنند، در ادامه اگر گزینه باز شدن در صفحه جدید را انتخاب شود لینک مربوطه برای شما نمایش داده می شود
آموزش رفع دائمی این مشکل حل مشکل باز نشدن لینک ها
کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (خلاصه ی نکاتی که از خانواده ی برتر آموختید رو بیان کنید) ، (۶۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مربوط به خانواده برتر (۵۰۸ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج