سلام خدمت شما دوستان 

تا بحال شنیدید و یا برخورد کردید با سوالی که چگونه از 100 درصد مغزمون استفاده کنیم؟ اینکه یک عده ای گفتن این کار غیر ممکنه و عده ی دیگه ای گفتن این کار ممکنه و دانشمندانی چون انیشتین و پاسکال تونستن از این کار استفاده کنن.

البته نگفتن که از صد درصد مغزشون استفاده کردن، بلکه میگن فقط تونستن چند درصد بیشتر از مغزشون نسبت به مردم عادی ستفاده کنن تا به این سطح برسن، بعضی از افراد اعتقاد دارن که از طریق ارتباط با ضمیر ناخودآگاه مون میشه این درصد رو افزایش بدیم و معتقدند که مردم در حالت عادی از 10 درصد از مغز خودشون استفاده میکنن و عده دیگه ای عقیده دارن به هیچ وجه نمیشه استفاده کرد و حتی هنگام خواب هم مغز فعالیت داره و بخشی از اون به خون رسانی و دیگر فعالیت های بدن اختصاص داره، در کل من که سردرگم شدم اگه شما تجربه یا آگاهی دارید که بشه درصد استفاده از مغز رو افزایش داد با ما در میون بگذارید .

ممنون


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۹) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
موفقیت در زندگی (۹۷ مطلب مشابه) ضمیر ناخودآگاه (۲ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج