سلام به همه خانواده برتری های عزیز

اخیرا کتابی با عنوان خاطرات سفیر  نوشته خانم نیلوفر شادمهری رو مطالعه کردم و لازم دونستم که به بقیه هم معرفی کنم. این کتاب خاطرات یک بانوی مسلمان ایرانیه که برای ادامه تحصیل به کشور فرانسه رفته و قضایای مختلفی براش پیش میاد که برای من خواننده بسیار جالب و مفید بودن.

اینکه ایشون از عقایدش به عنوان یک مسلمان چطور دفاع میکنه و پاسخگویی به شبهاتی که وجود داره بسیار آموزنده و مفیده. اینکه یه مسلمان واقعی چطور میتونه با اعمالش بقیه رو جذب کنه، برخورد با انسان های مختلف و انواع عقاید و حتی مسلمان هایی که دچار تهاجم فرهنگی و دینی شدن، اینکه یه غیر مسلمان چقدر در اعمالش میتونه به یه مسلمان شبیه باشه و برعکس بسیاری از افرادی که که فقط اسم مسلمان رو دارن و خیلی چیزهای دیگه تو این کتاب روایت شده.

متن کتاب کاملا روان و جذاب هست و خیلی جاها وجهه ی طنز هم داره و آدم از خوندنش خسته نمیشه ضمن اینکه نحوه ی دفاع از عقاید رو هم میشه یاد گرفت.

ممنون از توجهتون


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
معرفی کتاب (۵۰ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۸۰۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج