سلام

 "کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین"

راهنمایی برای یادگیری نحوه تبدیل شکست به پیروزی ،عدم رفاه به کامیابی، ترس به ایمان و عصبانیت به عشق است.

شامل 4 بخش :

بخش اول: بازی زندگی و راه و رسم این بازی که بدون اگاهی از معنویت نمیتوان در این بازی برنده شد.

بخش :دوم کلام تو عصای معجزه گر توست.

بخش سوم: در پنهان موفقیت. موفقیت راز نیست، نظام است.

بخش چهارم: نفوذ کلام.

پ.ن.

توجه داشته باشید که نویسنده کتاب مسلمان نیست ولی تمام این آموزه ها در دین اسلام که کامل ترین دین است وجود دارد و همچنین پیامبر خاتم که رحمت للعالمین است تمام این نکات را به ما یاد آور شده اند. اما به دلیل مسلمان نبودن نویسنده کتاب سخنان پیامبران دیگر نقل شده که منافاتی با دین اسلام ندارد و در کامل ترین دین خدا هم به طور کامل آمده است.

لازم به ذکر است این کتاب بسیار آموزنده است و مفید، ولی خب در هر کتابی اعتقادات نویسنده ممکن است با بعضی خواننده ها مطابقت نداشته باشه مثل اعتقاد به تثلیث که خب من قبولش ندارم. پس معرفی یک کتاب زیبا به معنای تایید تمام حرف های نویسنده نمی باشد. سه گانه باوری از نظر من خواننده باطله .

موفق و خوشبخت باشید. 

"بانو پرستش"


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۲۱) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
فرهنگ سازی (۷۵ مطلب مشابه) معرفی کتاب (۵۰ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۸۰۷ مطلب مشابه) موفقیت در زندگی (۹۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج