سلام دوستان 

من میخواهم در مورد سفر به ترکیه و آوردن جنس سوالاتی از شما بپرسم . 

راستش موضوع از این قراره که من نیاز به یک فلزیاب دارم و به فروشندگان و اجاره دهندگان داخلی هم اعتمادی ندارم، فلزیاب های جالبی هم توی سایت های ترکیه ای دیدم و قصد دارم که به کشور ترکیه بروم به صورت هوایی (برای دریافت ارز مسافرتی ) و به صورت زمینی برگردم ( اتوبوس از استانبول تا تهران هست ) . 

ولی با توجه به اینکه این اولین سفر خارج از کشور من هست خواستم یه سری اطلاعات بهم بدید به خصوص کسانی که سفر زمینی داشتند به ترکیه ( از مرز بازرگان ) ، میخواهم ببینم که چطوری پولم رو ببرم که باعث سرقت و دردسر نشه برام . 

دیگه اینکه میخواهم بدونم موقع برگشت آیا وسایل مسافران زمینی هم مثل هواپیما از داخل گیت رد میشه و با فلزات مشکل داره ؟ و یا اینکه نه فقط حجم کم و یا زیاد توشه مسافر رو میبینند و پاسپورت ها و ... ، البته اونقدر ها هم که خیلی از مردم فکر میکنند این دستگاه غیر قانونی نیست ، و اگه همین الان شما بزنید داخل سایت دیوار موارد زیادی گذاشته شده برای فروش که اکثرا دستگاه های دست ساز و یا قدیمی هست 

ممنون از همگی


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۴) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل متفرقه (۷۴۳ مطلب مشابه) خرید اینترنتی و مشورت در خرید (۸۹ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج