سلام

من پسری هستم ۳۲ ساله، دارای امکانات مالی مناسب برای ازدواج، وارد فرایند خواستگاری رفتن شدم و متوجه شده‌ام که من آدم سرد و خشک و بی احساسی هستم و این موضوع به وفور در واکنش دختران نسبت به من برای من محرز شده است .  

خانواده‌ای بسیار خلوت و رفت و آمد بسیار پایین و محیط خانواده بسیار خشک بزرگ شده‌ام و مسائل و ارتباطات احساسی در خانواده ما به شدت ضعیف و در حد صفر بوده است، وقتی که دوستانم اطرافیانم و کارکنانم را میبینم و نحوه رفتار و کردارشان و راه بیان احساس شان با اطرافیان را نگاه می کنم متوجه ضعف خود شده ام و همچنین رفتار دختر خانم هایی که در جلسه های آشنایی با آنها صحبت کرده‌ام .  

دوستان من به کمک شما در رابطه با مطالعه مطلب ویدیو و یا تجربه شما در بیان احساس در رابطه  با ارتقای سطح کلمات مناسب در ابراز احساسات  نیازمندم . 

اینکه من احساس ندارم این طور نیست و من دچار اخلال در ابراز احساس خود هستم و آن طور که باید و شاید از خودم دفاع کنم و احساس خود را بیان کنم و از کلمات مناسب استفاده نمایم و حس خود را  به طرف منتقل کنم ، دچار مشکل هستم.

به شدت دنبال کلمات و روش ها ابرار علاقه و نوع کلمات مناسب و همچنین نظرات شما خانم ها در خصوص اینکه چه رفتار و کلماتی در جلسات اول شما را دل زده کرده به بنده کمک برسانید.

ممنون میشوم راهکارها تجربیات و نظرات خود را با بنده در میان بگذارید چون این مشکل احتمالاً هم از جانب دیگر دختران و پسران حاضر در این وب سایت هم وجود دارد و این کمک شایانی به ماها در رابطه با نحوه ابراز بیان نحوه بیان احساسات چگونگی استفاده از کلمات و مسائل مربوطه به جهت ابراز عشق و علاقه و احساس به طرف مقابل و می‌تواند به ماها بکند.

ممنون موفق و پیروز و سربلند باشید


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۷) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
رفتارشناسی دختران برای ازدواج (۵۲۶ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج