سلام خدمت شما 

ما همسایه ای داریم ۱۸ ساله باهاشون در ارتباطیم ، از دخترشون خواستگاری کردیم ، و ایشان نیز قبول کردند که بیاییم ، وقتی حضور پیدا کردیم و در جلسه خصوصی با دختر خانم حاضر شدم ، تفکرات شون به دلم ننشست اما با این حال هم خود ایشون هم خانواده شون رضایت به عقد دادند ، خانواده من هم دائما میگن خیلی کارت زشته اگه ردش کنی .اگه نمیخواستی چرا از اول به خواستگاریش رفتی ؟

این دختر از نظر ظاهری هم خیلی جذاب نیست یعنی پایین تر از حد متوسط هست و خانواده امروزی و با کلاسی هم ندارن ( منظورم از با کلاس ، کلاس گذاشتن های کاذب نیست )، احساس می کنم میتونم متناسب با شرایط خودم فرد بهتری رو انتخاب کنم و از خواستگاری ای که رفتم پشیمونم ، چطور به ایشون پاسخ رد بدم که ناراحت نشن، و اینکه به نظر شما پس از پاسخ رد دادن ارتباط بین خانواده ها ضعیف تر میشه ؟

متشکرم


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۶۷) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
جواب رد به دختر (۲۷ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج