سلام

پسری هستم 19 ساله در حال تحصیل از خانواده ای کاملا فرهنگی . حدود 6 ماه هست که عاشق دختری شدم که حدودا 4 سال از من بزرگتره . داستان عشق من به این صورت بود که اوایل مهر پارسال به طور اتفاقی وارد وبلاگش شدم و بعد از خواندن متن ها و خاطره های او متوجه شدم تمام ویژگی های اخلاقی که همیشه آرزوم بود یه دختر داشته باشه همه و همه در او وجود داره و همان لحظه متوجه احساسی درون خودم شدم که تا حالا حسش نکرده بودم ...

برای هر متنش کامنت گذاشتم و ای میلم رو هم براش گذاشتم تا شاید بهم ای میل بده . اون شب اصلا نتونستم بخوابم از فرداش گفت و گو های ای میلی ما به طور جسته گریخته و با ساعت ها اختلاف بین جواب و پرسش شکل می گرفت . بی خوابی های من  ادامه پیدا کرد .

وارد بعد جدیدی از زندگیم شدم و کارکتر شخصیتیم به کلی تغییر کرد جوری که دوست ها و استادام متوجه حالم شدند و با جمله ی عاشقی؟ حواس پرتیامو توبیخ می کردن . به گمانشون عاشق شده بودم که درست هم بود .

ماجرا های ایمیل های ما ادامه داشت تا اینکه یک روز شرایط جور شد تا بهش بگم عاشقشم و اونجا بود که بهش گفتم و گره زندگیمو باز کردم . اولش خوب باور نکرد و یکم شاید تعجب هم کرد .

اثبات کردنش یکم سخت بود اما تا حدود زیادی اثبات کردم و اینم بگم قبلش عکسامونو برای هم فرستاده بودیم و چهره شم دقیقا همون شاهزاده خانومی بود که همیشه تو ذهنم بود یا به قول شما ملکه . از اون به بعد حس کردم دیگه تنها نیستم و کسی هست که دوسش دارم جای یک نفر مثل اون خالی بود و حالا پیداش کردم . مطمئنا نیمه گمشدم رو .

بعد ها براش هدیه هایی هم پست کردم مثل گردن بند طلا و ساتن و به همین نزدیکی هدیه ای که دوسش داره ... دوربین و او هم برای من هدیه هایی فرستاد . بعد اولین هدیه ای که براش خریدم شمارشو بهم داد و تونستم بهش زنگ بزنم . وقتی صداشو شنیدم آرامش بخش ترین هارمونی بود که روم تاثیر گذاشت . یه مدت دیگه که زندگیم یکم سر و سامون گرفت میخوام اقدام به ازدواج باهاش بکنم . هر از گاهی هم به عشقم بهش شک می کنه .

ممنون میشم راهنماییم کنین


لطفا این مطلب را با دوستان تان به اشتراک بگذارید ←
از کاربران محترم خانواده برتر در این پست ، (۳۶) نظر تائید شده است، برای مطالعه نظرات یا کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
ازدواج با دختر بزرگتر از خود (۲۱ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی درد دل های پسران آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج