سلام

خواستم رفتارهای ناپسند و زشت بعضی از آقایون رو بگم که شاید این دسته از آقایون این مسائل و مراعات کنن.

1) بعضی از آقایون واقعا لباس های ناجور و زننده ای می پوشن که اصلا مناسب خیابان و اماکن عمومی نیست. مثلا شلوار پاره، شلوار بسیار تنگ و فاق کوتاه با تیشرت کوتاه به طوری که کمر و با عرض معذرت باسن شون پیداست که اصلا در شان یه مرد ایرانی و مسلمان و محترم نیست. این جوری نه تنها برای دختران جذاب نیستید بلکه کاملا این نوع پوشش زننده هست.

2) بعضی از آقایون شلوار کوتاه می پوشن به طوری که ساق پاشون پیداست و از پابند هم استفاده میکنن که اصلا قشنگی نداره برای یه آقا مناسب نیست.

3) بعضی از آقایون در خیابان های شلوغ که مرد و زن واقعا خیلی به هم نزدیک هستن به دلیل کمبود جا از شلوغی سوء استفاده میکنن و خانم ها رو لمس میکنن. این رفتار واقعا ناشایست و زشت و سخیفه و نشانه ی بی فرهنگی بعضی از آقایونه. بسیار دیده شده که حتی تو راهپیمایی ها و همچنین مراسم مذهبی در ماه محرم هم این دسته از آقایون رعایت نمیکنن و حتی خانم های چادری رو هم لمس میکنن.

4) بعضی از آقایون در محیط هایی مثل دانشگاه که مختلط هست زود با دخترهای دانشجو و همکلاسی شون صمیمی میشن و گاها دیده شده که همکلاسی های دختر رو با اسم کوچیک شون صدا میزنن که این اصلا رفتار مناسبی نیست و نشان دهنده ی بی فرهنگی فرد هست و اصلا جذاب نیست.

5) بعضی از آقایون دنبال خانم ها راه میوفتن که باعث ترس و دلهره خانم ها و احساس ناامنی میشه.

6) بعضی از آقایون با ماشین شخصی شون دنبال خانم ها راه میوفتن حتی خانم های باحجاب که باعث ترس و دلهره و احساس ناامنی میشه.

7) بعضی از آقایون در مکان های عمومی سیگار و قلیون میکشن که واقعا رفتار زشت و آزار دهنده ایه.

به عنوان یه دختر از آقایان گرامی خواهش مندم این رفتارهای ناشایست رو ترک کنن و متشخص و محترم رفتار کنن.

با تشکر


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (رفتارهای ناپسند بعضی از آقایون در اماکن عمومی) ، (۴۹) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
مسائل پسران جوان (۱۴۳۷ مطلب مشابه) مطالب کاربران (۷۶۲ مطلب مشابه) حجاب (۶۰ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق