سلام

سوألی ازتون داشتم

من توی سایتی خوندم منی حاوی اسید سیتریک ‏،آمینو اسید آزاد،پتاسیم ،روی و فروکتوز که شیرین است و... است.

گفته شده منی حاوی پروتئینه و برای پوست خیلی مفیده به همین دلیل در کرمها و لوسیون های زیبایی خارجی از اون استفاده میشه و روی آن نوشته اسپرم که باعث نرمی و لطافت پوست میشه از طرفی چون خاصیت اسیدی داره هر جای پوست شل شده مثل شکم زن بعد زایمان رو جمع و سفت میکنه.

از طرفی وقتی کسی ازدواج میکنه میبینیم پوستش شفاف میشه، سوألم اینه کسی تو این جمع چنین چیزی رو شنیده؟ کسی استفاده کرده آیا راسته ؟ واقعأ اثر داره؟

---------------------------------------

سوال کننده :

ایا منی برای پوست صورت مفید میباشد؟خواهشا از نظر شرعی که میگه نجسه نگین . علمیشو میخوام بدونم.

پاسخ خانم آیدا به یک سوال مشابه :

" سلام خانووم
ببینید ایده ی این صحبت از سال 85 !!بین مردم برای عادی و لذت بخش نشان دادن رابطه ی اورال برگرفته از کتاب باربارا دی انجلس و کتاب رازهایی درباره ی مردان ایجاد و باب شد...و چون در اوایل خانوم ها استقبال مناسبی از این رابطه نداشتن این مساله رو با مفید بودن برای پوست ،محکم کردن ریشه مو  به منی مربوط کردن ،در اینکه این ماده املاح متعددی داره شکی نیست اما اول اینکه ابتدا انقدر زیاد نیست که تاثیر شگرف بر این مساله بذاه در ثانی به دلیل درگیر بوددن خانوها در اغلب موارد با عفونت خفیف تا متوسط و البته عفونت خاموش در اقایون و گاهی اوقات خود مایع منی منشا بیماری عفونی هست و با ریختن بر روی پوست باعث ایجاد اکنه و جوش و زخم خواهد شد این روش توصیه نمیشه .
،پس اگر تا 70%به سلامت ژنیتال خودتون و همسرتون اعتماد دارید مشکلی پیش نمیاد و الا میتونه مشکل ساز باشه ،این مساله مثل این میمونه گلی از ریشه و انتهای گلدون خشک باشه و اصلا رسیدگی مناسبی نشده باشه بعد ما هر روز با ی اب پاش کوچیک اب روی برگاش بریزیم تا مبادا خشک بشه !! درسته موثر هست اما کافی نیست ،تغذیه مناسب +مرطوب نگه داشتن پوست و استفاده از ضدافتاب با SPFمناسب نقش بسیاار بیشتری نسبت به مایع منی اون هم با عوارض احتمالی و اون هم استعمال موضعی  داره . "


مطالب مرتبط :

در مورد منی چیزایی شنیدم

میخواستم بدونم فرق اسپرم با منی چیه؟

منی آقایون و ترشحات خانم ها مثل هم هستند ؟موضوعات مرتبط :
مسائل زناشویی خانم ها مسائل جنسی دوران عقد مسائل زناشویی آقایان مسائل زنان تجربیات پزشکی