دوستان سلام...
من خودم هم یه زمانی فکر میکردم سایز آلت مردانه خیلی نقش مهمی تو رابطه جنسی داره. اما باید خدمتتون عرض کنم... که لذت بردن از رابطه جنسی خیلی ربطی به سایز آلت مرد ، اندام خیلی زیبا و ...  نداره. این چیزا بی اثر نیست. طرف باید به دل بشینه برای همسرش . اما همه چیز هم در این ها خلاصه نمیشه. بالاخره هر کسی ممکنه به چشم یکی خوش بیاد و که دیگری نپسنده.
در ارتباط جنسی، احساس هستش که حرف اولو میزنه. یعنی 90 درصدش شک نکنید عشق و مهر و محبته. و اینو بدونیم که هر چیزی اصولی داره و بعلاوه ، باید خلاقیت و تنوع رو نیز چاشنی کار کرد.
یه مقدار توقع رو از فیلم های پورن  پایین بیاریم. بخدا هیچ کس ستاره این فیلم ها نیست. بدن آدما با هم فرق داره.
چیزی که میخوام  بگم اینه...
آلت تناسلی خانم ها در زمانی که خوب تحریک شده باشن عمقی نهایتا 15 سانتی داره و چون دهانه واژن قابلیت سازگاری با هر اندازه آلت مردانه رو پیدا میکنه، نباید در مورد سایز، توهم بیجا داشت یا خیلی اعتماد به نفس الکی گرفت!
معمولا آلت تناسلی مردانه بین 10 تا 12 سانت هست که اگه بیشتر از این باشه، طبق عمق آلت زنانه، مقدار اضافی برای رابطه جنسی کاربردی نداره !!!!! پس الکی استرس نگیرید.
10 تا 12 سانت اندازه معمولی آلت مردانه هست و آقا مشکلی نداره. اگه ارضا شدن در پی نیاد، مشکل از چیز دیگه س. احتمالا آمادگی وجود نداشته حالا یا از نظر روحی یا جسمی و یا جنسی ! 
لازمه سکس موفق، اینه که زن و شوهر همو درک کنن. همو بخوان و از نظر روحی آماده باشن به هم نزدیکتر بشن. ترس های ناشی از درد زیاد و اجتناب از همراهی با همسر، اجبار برای ایجاد رابطه، برقراری رابطه برای حل مشکلات، خونریزی حتمی برای اولین بار... و چیزایی از این قبیل، روابط رو سرد میکنه.
علت بسیاری از  طلاق ها همین سردی روابط هست... گوریل بازی و در نظر نگرفتن علایق و سلایق و احساسات طرف مقابل توسط همسر و صد البته گیر دادن و ایراد گرفتن از ظاهر خود یا همسر ، باعث میشه دلسردی پیش بیاد. به خود و همسر باید احترام گذاشت، عشق ورزید و از طرق عاطفی و ظاهری این عشق رو نشون داد.
آدم هر چی هم زشت باشه وقتی مرتب و منظم باشه، بوی بد نده، خوش برخورد و خوش صحبت و  مهربون باشه... با کمی رسیدگی به چیزایی که دست خودشه، میتونه بهتر رابطه بگیره. مثلا خوشگلی خب دست خود آدم که نیست، ولی نطافت دست خودمونه. مثلا با یه لباس جدید ، یه طرز بوسیدن تازه ، یک لبخند مهربون ، چهار تا حرف خوب ، قربون صدقه های گرم و ... بدون شک بیشتر از طول و عرض و این چیزا جواب میده!  ترس و فقر جنسی باعث میشه که زوج های زیادی آسیب ببینن.
قبل از ازدواج از طرق صحیح و علمی، اطلاعات لازم رو درباره بدن خودمون و جنس مقابلمون بدست بیاریم تا کمتر در دام باورهای غلط بیفتیم.
شاد باشید و پاینده
" گلایل "
با ویرایش

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
مسائل زناشویی خانم ها مسائل جنسی دوران عقد مسائل زناشویی آقایان مطالب کاربران