سلام

چند ماهی میشه با نوه ی عمه پدرم ازدواج کردم ، هیمشه  پسر بسیار مبادی آداب و محجوبیه  ، سه سال ازم کوچیکتر هست حدود یکسال پیش مراسم خواستگاری برگزار شد من از زندگیم خیلی راضیم به خواسته ام اما حالا که چند ماه از ازدواجم گذشته تردیدی تمام وجودم رو گرفته که آیا همسرم به من علاقه داره ؟

آخه بابام و پدر شوهرم رابطه خیلی خوبی دارن از طرفی با هم شراکت کاری دارند همسرم خیلی خیلی از پدرش حرف شنوی داره گاهی فکر میکنم به درخواست پدرش تن به این ازدواج داده .

شوهرم قبل ازدواج  تو  مراسم های مختلف و سرکار برخود خاص  و ویژه ای با من نداشت. از چند نفر شنیدم رفتار زوج ها بعد یکسال از ازدواج یه خرده سردتر میشه و مثل اوایل ازدواج نیست ما هم تو این مدت زندگی شاد و خیلی خوبی داشتیم اما همش نگرانم بعد یه مدت از من سرد بشه .

تو میحط  کارمون خیلی به رابطه اش با همکارای خانم حساسم چند بار شده که خانم های که خیلی سنگین و متین هم  نیستند برا کاری رفتن تو اتاقش  . من مثلا در جریان نیستم یهو میرم تو اما همیشه شوهرم از بابت این حرکت گلایه داره  و میگه زن و شوهری جاش  ولی آداب اداری رو رعایت کن .

قبول دارم کارم اشتباه هست ولی انتظار دارم  اونم مراعات منو کنه وقتی میبینه حساسم محتاط تر باشه .

کمکی که ازتون میخوام از کجا بدونم شوهرم عاشقمه و فقط از نظر جنسی به من وابسته نیست به نظرتون اگر امتحانش کنم کار نادرستی نیست؟


کاربران خانواده برتر در مورد پست (از کجا بدونم شوهرم عاشقمه و فقط از نظر جنسی به من وابسته نیست) ، (۲۵) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید.
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مشورت در شوهرداری (دارای ۷۳۱ مطلب مرتبط)
ارتباط با خانواده شوهر (دارای ۵۴ مطلب مرتبط)