سلام و خسته نباشید

من دختری ۱۸ ساله هستم چهره ای نسبتا زیبا و اندام متناسبی دارم و در مجموع خوبم و اطرافیان تعریف می کنن ، و در حال حاضر پشت کنکوری هستم و مشغول درس خوندن .

من هیچ مشکلی از جانب خانواده ندارم مشکل اصلی من مربوط به خودم میشه اینکه دچار ٱ سی دی ( وسواس اجباری ) شدم از لحاظ فکری به خصوص نسبت به برخوردم با آقایون ، چون من خیلی دختر شیطونی هستم و همیشه یه جواب توی آستینم دارم البته در کمال احترام جواب میدم و حرف هامو میزنم .

واضح تر منظورمو توضیح بدم به عنوان مثال ( معلم یکی از درس هام باهاش کلاس دارم و کلاسم خصوصیه یعنی فقط خودمم و البته ایشونم فوق العاده ادم شریف و بامزه ای هستن و مجردن و ایشون هر حرفی میزنن یا شوخی می کنن من نمی تونم جلوی خودم رو بگیرم و سریع جواب ایشونو میدم یا مثلا مشاورم ایشون اقا هستن و هر حرفی میزنن من جواب ایشونو میدم و لج می کنم البته بگم انگار دست خودم نیست و اون ها هم هی مرتب به من می خندن و من بدتر عصبانی می شم و بدتر می شم )  و باعث شده هر وقت بیام خونه بیشتر خودخوری کنم و از این کارم و حرف هام پشیمون بشم .

البته اینم بگم من دختری هستم که راستش زیاد مذهبی نیستم ولی طرز لباس پوشیدم خوب و ساده و شیک هستن و تا حد امکان پوشیده ، نمازم می خوندم و تا حد امکان متانت و حجب حیا دارم مثلا وقتی دارم بانامحرم حرف میزنم سعی می کنم تا حد امکان چشم تو چشم نشم .

فقط تنها چیزی که اذیتم می کنه این برخوردمه یعنی نمی تونم جلوی زبونمو بگیرم و مرتب شیطونی و حاضر جوابی و لج و لج بازی می کنم .

همه راه ها هم امتحان کردم اینکه بیشتر شنوه باشم و کمتر حرف بزنم یا ...

اگه چنین دختری با شما برخورد داشت شما چه فکری می کنین در موردش ؟!

ممنون


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
خودسازی در دختران (۲۸۰ مطلب)