سلام
می خوام یک مغازه تعمییرات موبایل تو مشهد راه اندازی کنم ، دوستان اگه خودشون یا آشنایان تجربه کاری تو این زمینه دارند لطفا راهنمایی کنند .

اینم بگم که لیسانس سخت افزار دارم و در حین تحصیل تو یک مغازه تعمیرات موبایل چند ماه کار کردم و هم به لحاظ تئوری و هم به لحاظ عملی تجربه دارم .

حالا از یه طرف می بینم 99 درصد فروشندگان موبایل تعمییرات هم دارند که اکثرشون تعمیرکار نیستند و از تعمیرات سر در نمی یارند فقط گوشی رو از مشتری می گیرند و می دهند به یه تعمیرکار دیگه . از یک طرف می بینم دست زیاده می ترسم وارد یک بازار اشباع شده بشم .

اینم بگم که تو رشته خودم بازار کار مناسبی پیدا نکردم شرکتای که در زمینه کامپیوتر نیرو می خوان بیشتر بازار یاب یا فروشنده می خوان یا نیرو برای پشتیبانی به شهرستان که من علاقه ای ندارم

از اول در زمینه فنی علاقه مند بودم ، در الکترونیک و هم در کامپیوتر تخصص وتجربه کاری دارم ، در بحث سرمایه اولیه میتونم برای خرید وسایل مورد نیازورهن اجاره مغازه ویا حتی خرید مغازه ارزون قیمت پول از پدرم دریافت کنم و ایشون تو این زمینه مشکلی ندارند.

1- حالا دوستان راهنمایی کنند با این بازار استخدامی های شیر تو شیر که به شدت فاقد امنیت شغلی است خودم یک مغازه برا تعمییرات دستو پا کنم یا بدنبال استخدام شدن در جایی بهتر باشم؟

2- آیا برای تعمییرات موبایل از اول به دنبال جواز کسب باید باشم یا یه مدتی رو بدون جواز، مشه کاسبی کرد در صورت موفقییت آمیز بودن بعد از چند سال برم دنبال جواز چون شنیدم هزینه جواز کسب چند میلیونه

اخه می ترسم از اول برم کلی هزینه کنم برای جواز بعد ببینم اصلا این شغل و این همه هزینه به صرفه نبوده .

تشکر از همه دوستانی که وقت گذاشتن و این پست رو مطالعه کردن و بزرگوارانی که مشورت سازنده دادند ...


کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (مشورت در مورد راه اندازی مغازه تعمییرات موبایل) ، (۱۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
کسب و کار (۴۸۵ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق