سلام

خانوم ها ، عموماً مردها تنوع طلبند . مخصوصا در مسائل جنسی ، این که شوهر شما با این حال که زن داره ولی بازم سراغ چیزهای مستهجن میره این رفتار از یک مرد یعنی این که از شما سیراب نشده و چون شما تنوع طلبی اونو ارضا نکردید تشنه است و باعث میشه سراغ چیزهای مستهجن بره تا تنوع رو اون جا پیدا کنه.

البته چنین استدلالی قابل پذیرش نیست ، ولی پسری که به خاطر زیبایی ظاهر و اندام با خانمی ازدواج کرده یا پسری که ظاهر براش مهمه ولی چشم بسته ازدواج کرده و یا مردی که خانمش به پوشش های خاص در خونه اهمیت نمیده و تلاشی در این زمینه ها نمیکنه ، بیشتر در معرض خطر رو آوردن به تصاویر مستهجن و یا زن های دیگه است .

خانم ها نباید فکر کنند این رفتار آقا که سراغ چیزهای مستهجن میره یعنی این که خانومش رو کلا دوست نداره . این فکر غلطه و شما از درون مردان خبر ندارید او فقط از شما سیراب نشده و این تشنگی غلط و عدم قناعت به همسر خودش که از تنوع طلبی او هست اون رو  به طرف چیزهای مستهجن میکشند کاری که شما خانوم باید برای شوهرت انجام بدی اینه :
با این حال که شما یک انسانی ولی باید آنقدر برای شوهرت متنوع باشی که او از یک نواختی شما خسته نشه و احساس کنه شما هر از چند گاهی به شکل خانوم دیگری در میای تا حس تنوع طلبی اون ارضا بشه و همیشه منتظر یک چیز و یک ایده از شما باشه .

این تنوعی که به خودت میدی باید در تمام جاهای زندگی باشه ، از پوشش شما گرفته تا خیلی مسائل که حتی جنبه ی جنسی یا حتی احساسی و عاطفی نداشته باشه.

سرد شدن شما در زمانی که شوهرتون نسبت به شما سرد شده ،  اون  رو بیشتر به سمت چیزهایی که شما دوست ندارید سوق میده .کلا در زندگی زناشویی وقتی یه طرف قضیه سرد میشه طرف مقابل باید برای گرم شدن رابطه پیش قدم بشه وگرنه فاصله بیشتر و بیشتر میشه و در نتیجه ترمیم آسیب هایی که وارد شده نیاز به وقت و هزینه های بیشتری داره .

بنابراین وقتی می بینید شوهرتون نسبت به شما داره سرد میشه ، به جای تلافی کردن بی محلی های اون ، غرور رو کنار بذارید و برای نجات زندگی زناشویی تون تلاش کنید . البته این قانون فقط مختص شما خانم ها نیست ، گاهی آقایون باید چنین نقشی رو در زندگی ایفا کنند .

موفق باشید

برگرفته از نظر " محمد ف " در پست " من نمیدونم چطور شوهرمو تحریک کنم " با حذف و اضافات


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
تحریک جنسی شوهر