با عرض سلام خدمت کاربران همیشه همراه و دل سوز خانواده ی برتر

میخواستم نظرتون رو در رابطه با آرایش غلیظ خانمها در ماه محرم و صفر بدونم. همون طور که خودتون شاهد هستید و میبینید بعضی از خانمها و دختر خانمها در هیأت ها و دسته ها با آرایش غلیظ شرکت میکنند خصوصا خانمهای متاهل و یا تازه متاهل شده.

از دیدگاه شما چرا این دسته از خانمها این کارا رو میکنند. یعنی میخوان جلب توجه بکنند یا این که کمبود محبت دارند؟

من با این که در شهرستان زندگی میکنم و یک زن هستم هر ساله شاهد این مسئله بودم. همسر من که میگه آدم بشینه تو خونه و تو ه‍یأت شرکت نکنه سنگین تر و بهتره با وجود این مسائل.

ما خانمها وقتی این مدل زن ها رو میبینیم خوشمون میاد دیگه واویلای مردها! یعنی این جور خانمها تا به حال با خودشون فکر نکردن الان تو چه ماهی هستیم یا داریم میریم تو چه مجلسی یا شهادت چه بزرگواری هست که انقدر آرایش های غلیظی که مخصوص مکان های جشن و سروره رو میکنند و تو مراسم شهادت امام شرکت میکنند؟

یا تا به حال با خودشون فکر نکردن که ممکنه این آرایش های غلیظ و پوشش نامناسب شون ممکنه یه جوونی رو تو مراسم ها و دسته ها تحریک کنه و به گناه بیاندازه؟

دیگه برای چی اون خانمهایی که متاهل هستند این کارا رو میکنند؟ اونا میخوان دل کی رو ببرند؟ حالا اگر دختر بودن میگفتیم برای این ، این  کارا رو میکنند تا شوهر پیدا کنند « اگر چه مجلس امام حرمت داره و باید حرمتش حفظ بشه حتی با  با حجاب بودن٬ آرایش نکردن و ساده پوشیدن.» ولی دیگه زن متاهل چرا؟ چرا باید یک زن متاهل همچنین کار هایی رو بکنه؟

متشکرم


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
مسائل اعتقادی