سلام

می خواستم بدونم که در یک جدایی، چیزی که آزار دهنده تره از دست دادن طرف مقابل هست که دوستش داری یا از دست دادن شخصیت و غرورت برای بدست آوردن طرف مقابل؟
خوب در بعضی از جدایی ها ممکن حالتی پیش بیاد که یک طرف همش اصرار به از بین نرفتن رابطه داشته باشه .

من با کسی رابطه داشتم که اون همش به شخصیت و غرورش اهمیت خیلی زیادی می داد ولی من خودمو خورد و خاک شیر کردم که با من بمونه اما اون ذره ای به من اهمیت نمی داد و هر رفتاری که ازش می دیدم حول محور این بود که شخصیت و غرورش حفظ بشه .

حتی حاضر بود که رابطه تموم شه ولی شخصیت و غرورش نشکنه ولی در طرف مقابل که من بوده باشم هر کاری کردم که رابطه بمونه و شخصیت و غرور خودمو خورد کردم.

اول کار خیلی از دوستان و آشنایانم بهم می گفتن که بیخیالش شو اون دوستت نداره و عشقتون یک طرفست اما من فکر می کردم که اون غرور داره و از این حرفا و همش از طرف من پافشاری بود.

واقعا اگه پسری بدونه که دل یه دختر باهاش نیست بیخیالش می شه و می تونه با این قضیه کنار بیاد اما وقتی حس می کنه که اونم دلش می خواد باعث می شه که همش پا فشاری می کنه و آخرشم شاید به انتقام و اینجور مسائل ختم می شه چون خیلی ضجه زده که طرف رو قانع کنه اما هیچی به هیچی شاید اگه زیاد وقت نذاره حس انتقام جویانش کمتر باشه.

 ببینید با عقل و منطق می شه جواب این سوال رو خیلی به صورت نصحیت وار داد اما می خوام از تجربیات دیگران بدونم و این واسم مهم تره چه دختر و چه پسر تجربشون رو بهم بگن.


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل متفرقه (۶۰۴ مطلب)