سلام

مشکل من اینجاست که همه به من میگن اخلاقت کوچکتر از سنت هست و حرف هایی میزنن که باعث ناراحتی من میشه. یا مثلا به من میگن این کارها از تو بعیده یا چرا اینطوری با بنده خدا صحبت کردی و ...

البته خودم قبول دارم که رفتار و کارهام  کوچکتر از سنم هست و گاهی اوقات خودم هم متوجه میشم که کارهای به اصطلاح کودکانه ای انجام میدم و البته تو این قضیه پدر و مادرم رو هم مقصر میدونم چون منو مثل بچه بزرگ کردن و زیاد منو تو جامعه نبردند .

ولی اصلا دوست ندارم اینطوری باشم میخوام راهی رو بهم یاد بدید که رو خودم کار کنم که رفتار و کارهام به سنم بخوره . من 27 سالمه و الان داخل یه شرکتی کار میکنم که به رشته ام ارتباط نداره و بیشتر دارم سعی میکنم روابط اجتماعی خودمو بالا ببرم ولی با این وجود اینجا هم گاهی اوقات بخاطر کارهام غیرمستقیم مسخره ام میکنن.

ازتون خواهش میکنم یه راهی بهم معرفی کنید تا این مشکلاتم رو حل کنم چون نمیخوام اگر ازدواج کردم این کارها و رفتارهای من موجب رنج و ناراحتی زنم بشه.

خیلی ممنون دوستان


کاربران خانواده برتر در مورد پست (همه به من میگن اخلاق و رفتارت بچگانه است) ، (۱۷) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-اشاره) کنید
↓ به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ پس روی عبارت یا عبارات زیر کلیک-اشاره کنید ↓ :
مسائل اجتماعی روز جامعه (دارای ۵۲۴ مطلب مرتبط)