سلام

آیا بعد از ازدواج ( منظورم رابطه هست) با توجه به اینکه یکی از راه های معاشقه لمس و مالش سینه هاست ( عذر میخوام ) بعد از مدتی سایز سینه ها تغییری پیدا میکنه؟ افتاده میشه؟ راهی برای برگردوندن هست ؟

در هنگام بارداری چی؟ تا چه سایزی تغییر میکنه ؟ بعد از زایمان سینه به خاطر شیر دادن شل و افتاده میشه ؟ این چیزی بود که برخی از کارای این سایت گفته بودن و مثل اینکه تجربه داشتن .

ممنون میشم اگر کمکم کنین


پاسخ :

سلام

سوال اینه که بعد از ازدواج چه اتفاقاتی رخ میده که سینه خانم ها بزرگتر میشه ؟ قبل از این که بگیم چنین چیزی اصولا اتفاق می افته یا خیر لازمه یه مقدمه ای عرض کنم .

به طور کلی بزرگ تر شدن سینه در دو صورت اتفاق می افته :

1 - افزایش وزن

در افزایش وزن چه اتفاقی می افته ؟

اگه کالری دریافتی بدن بیشتر از کالری مصرفی اون باشه ، بدن کالری های اضافی رو به صورت چربی در قسمت های مختلف از جمله سینه ها ذخیره می کنه . این اتفاق باعث بزرگتر شدن سینه ها میشه .

طبیعتا با کاهش وزن ، چربی های ذخیره شده در قسمت سینه آب میشه و سینه دوباره کوچک میشه . این بزرگ شدن سینه قبل و بعد از ازدواج می تونه رخ بده و ربطی به اتفاقات بعد از ازدواج نداره .

ممکنه دختری لاغر باشه ولی بعد از ازدواج به دلایل مختلفی افزایش وزن پیدا کنه و سینه هاش بزرگ تر به نظر برسه . در این صورت اتفاق خاصی رخ نداده .

البته ممکنه یه خانم لاغر بعد از ازدواج تغذیه مناسب تری داشته باشه و ورزش کنه . نتیجه ی این دو اتفاق تناسب اندام هستش و ممکنه روی سایز سینه هم تاثیر گذار باشه . تا وقتی این دو عامل برقرار باشن ، بزرگی سینه ناشی از تغذیه مناسب و ورزش پایدار خواهد بود .

2 - تغییراتی هورمونی بدن زن

بعد از ازدواج دو عامل باعث بزرگتر شدن سینه ها میشه :

الف ) رابطه جنسی

این بزرگ شدن موقتی هستش و بعد از رابطه دوباره به حالت قبل برمیگرده . منظور اینه که در یک رابطه جنسی درست و اصولی ، یه تغییراتی در بدن زن رخ میده که ناشی از ترشحات هورمونی هستش . بزرگ شدن سینه خیلی زیاد نیست ولی قابل تشخیصه . بعد از تموم شدن رابطه جنسی وقتی بدن زن به حالت عادی برگشت ، سایز سینه ها دوباره به حالت اول برمیگرده .

ب ) دوران بارداری و شیردهی

وقتی زنی باردار میشه ، بازم یه سری تغییرات هورمونی در بدن زن رخ میده که باعث بزرگتر شدن سینه ها میشه . بزرگی سینه ناشی از این اتفاقات حدود 2 الی 3 سال طول میکشه . با اتمام دوران شیر دهی ، کم کم سایز سینه ها کاهش پیدا می کنه  و تقریبا به حالت قبل از بارداری برمیگرده . البته ممکنه کمی بزرگ تر به نظر برسه .

بعد از پایان دوران شیر دهی سینه ها افتاده میشن ، این افتادگی ممکنه به اشتباه افزایش سایز در نظر گرفته بشه .

موفق باشید


پیشنهاد :

آیا نبستن سینه بند باعث بزرگ تر شدن سینه ها میشه ؟

برای افزایش سایز سینه دختران گیاه دارویی وجود داره ؟

سوال در مورد دستگاه بادکش یا همون وکیوم سینه

روش های بزرگ کردن اندام خاصی مثل سینه و باسن با ورزش

سینه هام اصلا رشد نکرده

نقش باسن بزرگ و سینه بزرگ خانم در زندگی چقدره ؟موضوعات مرتبط :
مسائل زنان