سلام

عشوه گری یکی از اصول قدیمی برای تسخیر قلب و عقل مردان است که طبق مستنداتی تائیس بواسطه همین عشوه گری اسکندر مقدونی مردی خشن و جنگجو رو به حدی از مستی رساند که تخت جمشید را به اتش کشید.  اگر میخواهید زندگیتون رو با عشق به اتش بکشید همراه ما باشید .

عشوگری به چند دسته تقسیم میشود:

1. حرکات

2. صدا و گفتار

3. میمیک و حالت چهره

حرکات : شامل نشستن و ایستادن و راه رفتن و خوابیدن و حرکات سر است که با تمرین مقابل اینه به راحتی حاصل خواهد شد.

نکته :

اول از همه باید بدانید برای انکه زیبایی اندام شما به خوبی نمایان شود از سوتین مناسب به طوری که هم سفت و خوش حالت نشان داده شود و هم رد ان بر روی بدنتان نیفتد استفاده کنید .

گن به خوبی میتواند شما را کمر باریکتر نشان داده و حرکات باسنتان را با عشوه همراه کند در انتخاب لباس هم توجه کنید لباس های حجاب داری که با حرکت های مختلف بدن قسمت پوشیده بدن را نمایان میکند بسیار تحریک کننده تر از لباس های خیلی بازند .

برای مثال دامنی بلند که در دو طرف ساق پا چاک میخورند یا لباس هایی که یقه ان با حجاب است ولی بدلیل نوع پارچه با هر حرکتی قسمتی از سینه را نمایان میکند پیشنهاد بسیار خوبی است و همچنین یک صندل که انگشتان لاک زده تان را در معرض نگاه همسر دلبندتان بگذارد.

نشستن:

هنگام نشستن بدن صاف و کشیده باشد سینه سپر و بسمت بیرون ، پاها کشیده و روی هم قرار بگیرد (حس کنید عروسید و تازه به انگشتان دست و پایتان لاک زده اند انوقت است که حرکات پا و دستتان با عشوه همراه میشود ) .

حال میتوانید بسته به خلاقیت خود چیزهایی به ان اضافه کنید . برای مثال ارام با نوک ناخن هایتان قسمتی از ساق پایا گردنتان را نوازش کنید . یا یقه لباستان را به بهانه گرمی هوا بگونه ای تکان داده که سینه هایتان نمایان شود . سرتان را اندکی خم کنید با لاله گوش و با تره مویتان بازی کنید. با لطافت با نوک انگشتانتان بدون برخورد به به زمینه سرموهایتان را شانه و افشان کنید و ...

ایستادن:

برای انکه بهتر متوجه حالت بدن و نوع ایستادن بشوید در همین حد بدانید که قوس و فرورفتگی و برامدگی های یک زن مردان را مجذوب خود میکند پس هنگام ایستادن به کمر خود قوس دهید تا نمود باسن بیشتر شود و پاها را مقابل هم قرار دهید (حس کنید مانکن های تبلیغ لباسید و عکاس میخواهد عکس بگیرد ).

خوابیدن:

به پهلو بخوابید یک پاکشیده ودیگری را اندکی بسمت بدن خود جمع کنید این کار باعث میشود باسن های کوچک بزرگتر نشان داده شود و همچنین بخاطر حالت بدن به مرد حس حامی بودن  را القا میکند ( این بار نیز میتوانید از عکس بانوان مدل در حالت خوابیده بهره ببرید).

راه رفتن:

بجای انکه پاها را در کنار هم قراردهید و اینگونه قدم بردارید==== انها را مقابل هم بگذارید و روی یک خط حرکت کنید-------- ( حس کنید مانکن تبلیغ لباسید و روی استیج قدم بر میدارید )

صدا و گفتار:

صدای یک زن همانگونه که میتواند مرد را به خلسه شیرینی ببرد میتواند سوهانی بر اعصاب مرد نیز باشد شما میتوانید با بالا  پایین کردن صدا ضربان قلب اقا را هم بالا پایین کنید هر از گاهی  صدا کشیده پر از خستگی و تمنا هر از گاهیم پر از نشاط و شیطنت کودکانه .

مکث کردن میان کلمات و نفس های ارام و عمیق صحبتتان را طولانی تر و دلبرانه تر خواهد کرد ( به صحبت کردن و حرکات دختر بچه ها خیلیییی توجه کنید )

میمیک و حالت چهره:

هنگام صحبت زبان بر روی لب کشیدن و گاز گرفتن گوشه لب یا میان صحبت کردن چشمک ظریف زدن یا پشت چشم نازک کردن ، خم کردن سر موقع گوش دادن به صحبت های مرد زندگیتان یا فرستادن مو پشت گوش و حرکت سر برای کنار زدن موها از جمله کارهایی است که هوش از سر هر مردی خواهد برد .

زندگیتان سرشار از عشق

" سلاله "


موضوعات مرتبط :
مسائل زناشویی خانم ها