سلام
آیا منی برای پوست صورت مفید میباشد؟ خواهشا از نظر شرعی که میگه نجسه نگین . علمیش رو میخوام بدونم .

پاسخ مرحومه خانم آیدا به یک سوال مشابه :

سلام
ببینید ایده ی این صحبت از سال 85 بین مردم برای عادی و لذت بخش نشان دادن رابطه ی اورال برگرفته از کتاب باربارا دی انجلس و کتاب رازهایی درباره ی مردان ایجاد و باب شد... و چون در اوایل خانوم ها استقبال مناسبی از این رابطه نداشتن این مساله رو با مفید بودن برای پوست ،محکم کردن ریشه مو  به منی مربوط کردن ،در اینکه این ماده املاح متعددی داره شکی نیست اما اول اینکه ابتدا انقدر زیاد نیست که تاثیر شگرف بر این مساله بذاه در ثانی به دلیل درگیر بوددن خانوها در اغلب موارد با عفونت خفیف تا متوسط و البته عفونت خاموش در اقایون و گاهی اوقات خود مایع منی منشا بیماری عفونی هست و با ریختن بر روی پوست باعث ایجاد اکنه و جوش و زخم خواهد شد این روش توصیه نمیشه .
پس اگر تا 70%به سلامت ژنیتال خودتون و همسرتون اعتماد دارید مشکلی پیش نمیاد و الا میتونه مشکل ساز باشه ،این مساله مثل این میمونه گلی از ریشه و انتهای گلدون خشک باشه و اصلا رسیدگی مناسبی نشده باشه بعد ما هر روز با ی اب پاش کوچیک اب روی برگاش بریزیم تا مبادا خشک بشه !! درسته موثر هست اما کافی نیست ،تغذیه مناسب +مرطوب نگه داشتن پوست و استفاده از ضدافتاب با SPFمناسب نقش بسیاار بیشتری نسبت به مایع منی اون هم با عوارض احتمالی و اون هم استعمال موضعی  داره .

کاربران محترم خانواده برتر در مورد پست (آیا منی مرد برای پوست و جوش صورت مفید است) ، (۰) نظر داده اند، برای مطالعه نظرات کمی پایین تر بروید یا اینجا (کلیک-لمس) کنید.
↓ موضوعات مرتبط ↓ :
تجربیات پزشکی (۳۰۲ مطلب مشابه) مطالب مرحومه آیدا (۴۴ مطلب مشابه)
↓ موضوعات پربیننده و منتخب ↓ :
ابراز علاقه دختر به پسر نیاز جنسی دختران نیاز عاطفی دختران دختران مجرد 30+ سال پسران مجرد 30+ سال آموزش های شوهرداری آموزش های زن داری دوستی به قصد ازدواج مشورت در ازدواج خانم ها ازدواج موفق دکتر فرهنگ دوران عقد مسائل زناشویی پرده بکارت درد دل های پسران تناسب اندام آموزش ترک خودارضایی آموزش کنترل فشار جنسی مسائل خانم های چادری فشار جنسی قبل از ازدواج عشق