سوال :
سلام و عرض خسته نباشید. سوالم این بود که یک زن و شوهر در طول هفته چند بار نزدیکی داشته باشن خوبه؟ چون من شوهرم یه کم حشریه تقریبا یک شب در میان این نیازو داره که نزدیکی کنیم به نظر شما برای من ضرری نداره؟ مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا کامل توضیح بدین نگرانم خیلی. بعدشم اگه یه شبی من خسته بودم چطوری بهش بگم رابطه رو واگذار کنیم به فرداشب که ناراحت نشه؟

جواب :
سلام
همه مثل هم نیستند و تفاوت هایی وجود داره ، ولی حد نرمال و معمولی اون همون 2 تا 3 بار در هفته است . همین رقمی رو که گفتم ممکنه خیلی ها قبول نداشته باشند و عده ای اون رو کم و عده ای اون رو زیاد بدونن .
ولی این واقعیته که اگه نزدیکی ناقص انجام بشه و در دو طرف ارگاسم هم صورت بگیره فاصله بین دو نزدیکی کمتر از حد معمول خواهد بود .
مثلا اگه یه آمیزش با مخلفات ! اون روی هم 5 دقیقه وقت ببره به احتمال خیلی زیاد 24  و یا 48 ساعت بعد یکی از طرفین نیاز به آمیزش رو در خودش احساس می کنه . در حالی که اگه مثلا بین 20 تا 30 دقیقه طول بکشه ممکنه تا یک هفته هیچ کدوم از طرفین این نیاز رو در خودشون احساس نکنند .
وقتی میگم 20 تا 30 دقیقه منظورم این نیست که تمام این مدت در حال آمیزش باشید ! به طور مثال یه بار آمیزش می تونه این طوری تقسیم بندی بشه :
1 - 5 دقیقه شوخی و بغل گرفتن بدون در آوردن لباس !
2 - 5 تا 10  دقیقه معاشقه که مرد نقش اصلی رو بازی می کنه و زن دریافت کننده است . اگه شوهر شناخت جنسی کافی از خانمش داشته باشه 5 دقیقه خیلی کم هست . علاوه بر این که معمولا خانم ها این کار رو خیلی دوست دارند .
3 - 2 تا 3 دقیقه شوهر دریافت کننده معاشقه باشه
4 - مدت زمان دخول با خودتون  .
5 - حداقل 5 دقیقه هم به ناز و نوازش های بعد از ارگاسم شدن دو طرف باید بگذره .
اگه این مسائل رو رعایت کنید از 30 دقیقه هم میگذره .
کمتر مرد و یا زنی پیدا میشه بعد از یک آمیزش مفصل 24  و یا 48 ساعت بعد دوباره این نیاز رو در خودش حس کنه .

نکته ی بعدی که ممکنه صبر شما رو افزایش بده این هست که هر چه فاصله ی بین دو آمیزش بیشتر باشه لذت بیشتری هم نصیب شما میشه . مثلا نزدیکی بعد از دوران پریود لذت بیشتری داره یا نزدیکی که دو یا سه روز یکبار صورت میگیره ؟!
یکی از فواید دوران پریود خانم ها برای آقایان همین هست که اگه نزدیکی به طور مداوم صورت بگیره نشاط و لذت واقعی خودش رو از دست میده . پس خدا با ممنوع کردن نزدیکی در این دوران لطف بزرگی در حق مردان کرده ! می خواد بگه که بابا ! این دلیل نمیشه که تا کمی نیاز در خودتون احساس کردید فوری اون رو تخلیه کنید . کمی صبر داشته باشید تا لذت بیشتری ببرید .
بنابراین اگه می خواید بعد از آمیزش نای حرکت کردن نداشته باشید اول معاشقه ی طولانی و  دوم فاصله بین دو نزدیکی رو بیشتر کنید . مدت زمان اون به اندازه ی همون دوران پریود باشه حدود یک هفته .
نگید خب پس ما یه ماه کاری نمی کنیم تا لذت بیشتری ببریم . چون ممکنه میل به نزدیکی رو از دست بدید و اصطلاحا سرد بشید .

نزدیکی هر 48 ساعت یک بار نمی تونه ضرر جسمی قابل ذکری به شما بزنه . فقط این خطر وجود داره که شما نسبت به نزدیکی کردن احساس بدی پیدا کنید و از شوهرتون هم کم کم متنفر بشید که بدون توجه به خواسته ی شما فقط به دنبال لذت بردن هست .

در مورد سوال آخر :
اگه زمانی حس کردید که خسته هستید و میلی به این کار ندارید زودتر از موعد مقرر به شوهرتون بگید مثلا از عصر اون روز شروع کنید و بگید که اگه امشب نزدیکی نداشته باشیم اشکالی داره ؟! این طوری اگه قراره ناراحت بشه کمتر ناراحت میشه تا یک دفعه بهش بگید .
بهش بگید من به احساس نیاز تو احترام میذارم ولی منو هم درک کن داره بهم فشار میاد . اگه قبول کنی در نزدیکی بعدی جبران میکنم .

می تونید میل جنسی شوهرتون رو مدیریت کنید . یادتون باشه نقش بازی نکنید و خود واقعی تون باشید :
همون طور که گفتید بعضی وقت ها خسته هستید و میلی به این کار ندارید اگه شوهر شما با توجه به اعلام عدم آمادگی شما باز هم بر خواسته اش اصرار کرد نقش بازی نکنید و همون چهره خسته رو نشون بدید . اگه لذتی نمی برید مجبور نیستید آه و ناله های بی خود یا عکس العمل های مصنوعی رو از خودتون در بیارید .
اگه خود واقعی تون باشید شوهر شما می فهمه که شما در حال حاضر خسته اید و میلی به این کار ندارید .

همون طور که قبلا گفتم بخش زیادی از لذت بردن شوهر به عکس العمل های خانمش مربوط هست . یعنی اگه شوهر ببینه همسرش موقع معاشقه و آمیزش آروم و قرار نداره و داره لذت میبره یه حس قدرتمندی و غرور بهش دست میده و به خودش افتخار میکنه که تونسته آه و ناله های همسرش رو دربیاره . معمولا بعد از یک رابطه این چنینی مرد دوست داره که دوباره بتونه موقعیتی به دست بیاره تا یه بار دیگه همون احساس رو تجربه کنه .
ولی اگه ببینه خانمش عکس العمل کمی داره و نمی تونه آه و ناله ی اون رو دربیاره احساس ضعف می کنه . شوهر  لذت چندانی نمی بره حتی اگه منی از اون خارج بشه .

بنابراین شوهر شما هر وقت قبول کرد که فاصله بین دو نزدیکی رو زیاد کنید یعنی اگه الان هر 48 ساعت یکبار نزدیکی دارید و این مدت رو به 72 ساعت افزایش دادید در آمیزش بعدی جبران کنید . کارهایی رو که دوست داره براش انجام بدید خلاصه این که هر طور که می تونید اون جلسه رو طولانی کنید و کاری کنید که بهش خوش بگذره . کاری کنید که خودش داوطلبانه با زیاد کردن فاصله دو نزدیکی موافق باشه .

دانلود سوال و جواب به صورت PDF
عنوان: تعداد دفعات نزدیکی ( برای خانم ها )
حجم: 127 کیلوبایت


موضوعات مرتبط :
راهنمای زوج های جوان مسائل زناشویی خانم ها