مطلب مرتبط : شوهرم میخواد در دوران عقد دخول داشته باشیم

--------

سلام خسته نباشید .شما تو یکی از پاسخ هاتون گفتید در دوران نامزدی (عقد) دخول رو انجام ندهید با روش های دیگه لذت ببرید.
ولی من نمی دونم چی کار کنیم .هر وقت نامزدم به من نزدیک میشه فقط ترسم اینه که نکنه پرده ام اسیب بینه.نمی دونم چی کار باید بکنیم که هم اون لذت ببره هم من .هم پرده ام اصلاً اسیب نبینه. تو نزدیکی هایی که از رو لباس داشتیم نامزدم فقط ارضا شده من اصلاً هیچی نفهمیدم فقط استرس داشتم . لطفاً کمکم کنید

جواب :
سلام
اولین کاری که باید بکنید اینه که سعی کنید نترسید . به نامزدتون بگید که من تا شب عروسی دوست ندارم دخول انجام بشه . حالا که ما عقد کردیم و به هم محرم هستیم بیا با روش های دیگه از هم لذت ببریم . دخول رو بذاریم برای بعد . رضایتش رو جلب کنید و مثلا بگید اگه به این خواسته ی من احترام بذاری بعد از عروسی جبران می کنم .

نامزد شما مشکلی نداره چون تقزیبا تمام لذات جنسی مرد در ناحیه تناسلی اون متمرکز شده . نامزد شما مشکل چندانی برای ارضا شدن نداره .

و اما شما ،
نواحی حساس و لذت بخش بدن خانم ها بر خلاف آقایون در کل بدن پخش شده ! نمی خوام براتون ماهی بگیریم . بلکه می خوام ماهی گیری یادتون بدم .
وقتی با هم تنها شدید ، خودتون رو در اختیار شوهرتون قرار بدید ( یادتون باشه ازش قول گرفته باشید ) بدون این که ترسی به خودتون راه بدید .
دراز بکشید و به این فکر کنید خدا از این کار شما رضایت داره و هیچ نگرانی از این بابت ندارید . لذتی که می خواهید ببرید نه تنها بد نیست بلکه ثواب هم داره ، ثوابی از جنس ثواب نماز خوندن ، روزه گرفتن و ...
از شوهرتون خواهش کنید که از سر تا نوک پای شما رو به آرامی لمس کنه بهترین روش لمس کردن می تونه با پشت ناخن دست باشه . همراه لمس کردن به آرومی بوسه ها رو هم شروع کنه .
در این مرحله اگه از لمس و یا بوسیدن جایی از بدنتون لذت بردید از انجام واکنش های احتمالی جلوگیری نکنید . مطمئن باشید که اگر شوهر شما کمی صبر و حوصله داشته باشه جیغ و داد شما از شدت لذت به هوا میره !

توی پرانتز خدمت شما خواهرم و بقیه ی تازه عروس ها عرض کنم که ، ( اگه شما در قبال لذتی که می برید عکس العملی نشون ندید شوهر شما لذت چندانی نمی بره . شاید عده ای از شما بپرسید چه عکس العملی ؟
یه عکس العمل عالی این می تونه باشه که وقتی از یه کار شوهرتون در حین لمس و کلا رابطه جنسی خوشتون اومد بدون رودربایسی بهش بگید که اون کار رو بیشتر انجام بده . کمتر مردی پیدا میشه که از این کار خانم ها خوشش نیاد .
در واقع مردها عاشق این هستند که بتونند همسرشون رو به اوج لذت جنسی برسونن . و وقتی ببینند شما دارید لذت میبرید خیلی خوش به حالشون میشه !!!)

مرحله ی پیشرفته تر و لذت بخش تر رابطه دهانی ، لمس با لب ها به جای ناخن هستش و اگه می خواید از شدت لذت منفجر بشید از شوهرتون خواهش کنید در صورتی که می تونه با زبان نقاط حساسی رو که در مراحل قبل شناسایی کردید لیس بزنه . شاید غیر بهداشتی به نظر بیاد ولی دقت کنید که قرار نیست اون آب دهنش رو قورت بده و یا خیسی دهن شوهرتون خطری برای پوست شما نداره . البته در صورتی دهان اون سالم باشه .

اگه به این توصیه توجه کنید چیزهایی که یاد می گیرید خیلی ارزشمند خواهد بود .
موفق باشیدمطالب مرتبط :
نامزدم میگه به رایطه دهانی علاقه داره ولی من متنفرم
آیا نوع برخورد من با انتظارهای جنسی نامزدم درسته ؟
نامزدم میگه هفته بعد که والدینش میرن مسافرت برم خونشون
نامزدم نتونست دخول کنه حالا ازم برگه سلامت می خواد !
چه کار کنم خانواده ام راضی بشن چند ساعت با نامزدم تنها باشم ؟
چطوری نامزدم رو راضی به برقراری رابطه جنسی بکنم؟
لمس جنسی در دوران نامزدی اشکالی داره ؟
...


موضوعات مرتبط :
مسائل جنسی دوران عقد