سلام
شروع مشکلات از دو سال پیش بود که من از روی بچگی و ندونم کاری تو فضای مجازی بحث میکردم . از چت های صمیمی خوشم نمیومد. دوست داشتم با آدم های با سواد تو موضوعات مختلف بحث کنم و اصلا جنسیت برام اهمیتی نداشت متاسفانه .

تا اینکه با یک آقایی آشنا شدم که بسیار باهوش و باسواد و مومن بودند. هفته ای یکبار در حد حرف زدن تو موضوعات مختلف مذهبی و سیاسی بهم پیام میدادند و منم بدم نمیومد جواب بدم. و کم کم باب آشنایی باز شد. ایشون برای یک شهر دیگه بودند.
ماجرا به صورت هفتگی ادامه پیدا کرد و منم اصلا جدیش نمیگرفتم. ایشون به صورت غافلگیرانه ای از من خواستگاری کردند!!!!!!! چیزی که اصلا باورم نمیشد بین ما پیش بیاد در صورتی که ما حتی تلفنی هم صحبت نکرده بودیم با اینکه شماره من رو داشتند و بسیار رسمی بودیم! ایشون گفتند که از من خوششون اومده و خواستند که مسئله بین خانواده ها مطرح بشه! ولی من اصلا راضی نبودم و بلافاصله جواب رد دادم و همه چی رو تموم کردم.

بعد از اون خیلی ناراحت بودم که چرا همچین کاری کردم و اصلا وارد این رابطه شدم که حالا اینطور کسی رو ناراحت کنم.دانشگاه که قبول شدم به خودم و خدا قول دادم فقط درس بخونم و دیگه وارد همچین روابط مجازی نشم و طبق اصول و اعتقاداتم ازدواج کنم
دو ماه از ایشون خبری نبود. اما بالاخره دوباره اومدند و گفتند نمیتونند منو فراموش کنند و خواهش کردند که من جدی به این موضوع فکر کنم و اجازه بدم بیان خواستگاری. ولی نه تو خانواده ی ما نه ایشون در صورتی که بفهمند چطور آشنا شدیم هیچکسی راضی نخواهد شد.
فاصله ی سنی ما شش ماهه. تو این مدت جز رفتار و حرف های صادقانه هیچ رفتار بدی از ایشون ندیدم. دوسال از آشنایی ما میگذره و با اینکه تا حدود زیادی اخلاق و اعتقاداتشون رو میشناسم اما دلم راضی نیست که اینطوری ازدواج کنم هرچی من میگم نه ایشون بازم اصرار میکنند!
از طرفی دلم نمیاد ناراحتشون کنم و میترسم آهشون باعث بدبختیم بشه 😭 😭 😭
از من فرصت میخوان که حداکثر تا یکسال دیگه انتقالی بگیرند شهر ما و بیان خواستگاری. و هرچی میگم چطوری میخواید خانواده هارو در جریان بذارید میگن حالا یه فکری میکنیم! فکر میکنم ایشون خیلی خام و کم سن هستند ولی نمیدونم چطوری ردشون کنم که آسیب کمتری ببینند .

من خواستگارهای خوبی دارم. ولی به خاطر این موضوع خیلی آشفته شدم. تو رو خدا بگید با ایشون چکار کنم؟  لطفا منطقی پاسخ بدید.ممنونم.یاعلی

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
رد کردن خواستگار