سوال :
سلام خیلی ممنون از راهنمایی که میکنین منم یه سوال دارم اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم. میخواستم بدونم هنگام معاشقه با همسرم اگه سر صدا نکنم و ساکت باشم آیا اون بدش میاد؟ آخه من خیلی خجالتی هستم شنیدم آقایون از اینکه خانم شون هنگام تحریک شدن اه و ناله کنه خوششون میاد من نمیتونم اینکارو بکنم میخواستم بدونم اینکار خیلی مهمه تو رابطه؟ و اگر هست من چکار کنم که راحت بتونم اونجوری که شوهرم میخواد باشم؟

جواب :

سلام

بی تعارف بگم که ما آدم ها موجوداتی هستیم که اگه بفهمیم یه کاری رو خوب انجام دادیم و یا داریم می دیم ،‌ خوشمون میاد . تشویق میشیم که اون کار رو بهتر انجام بدیم . درسته که  انجام بعضی از کارها برای خودمون لذت داره ولی اگه بفهمیم اون کار خوب داره نتیجه میده ، لذت ما تکمیل تر میشه .

وقتی که شوهر شما باهاتون معاشقه می کنه ، و شما به  طور  طبیعی عکس  العمل  نشون می دید همسر شما لذت بیشتری می بره ! آه کشیدن زن هنگام دخول یا معاشقه این پیام رو برای شوهرش می فرسته که از لحاظ جنسی برای اون جذابیت داره ، همین عامل در افزایش روحیه مرد فوق العاده موثره.

عکس العمل زن هنگام دخول

این که آه و ناله زن هنگام دخول در ارضای روحی شوهرش تاثیر زیادی داره واقعیتی هست که باید بپذیرید . این واقعیت به قدری مهم  و تاثیر گذار هست که اگه زمانی خواستید حال شوهرتون رو بگیرید ( تنبیه کنید )  می تونید ازش استفاده کنید !!!

یعنی موقع معاشقه یا آمیزش هیچ صدا و عکس العملی  نشون ندید و مثل یه تیکه گوشت خودتون رو رها کنید . باور کنید این کار از صد تا فحش برای مرد بدتره !!! این که یه مرد آه و ناله هنگام نزدیکی همسرش رو نشنوه از بدترین اتفاقاتی هستش که ممکنه برای یک مرد رخ بده . ( خانم های عزیز اگه زندگی زناشویی تون رو دوست دارید این کار رو به طور مداوم انجام ندید ) اینو گفتم تا تاثیر عکس العمل و آه و ناله هنگام دخول و معاشقه رو خدمت شما عرض کنم .

فایده ی دیگه ای که آه و ناله هنگام معاشقه و دخول داره این که شوهر یاد میگیره چطور به همسرش لذت بیشتری بده ! شما در واقع با آه و ناله کردن اون رو هدایت می کنید که چه طور به شما لذت بیشتری هدیه کنه . اگه می خواید باز هم لذت بیشتری به شوهرتون بدید این هدایت کردن رو با حرف زدن تکمیل کنید ! ( منظورم پر حرفی کردن نیست ) مثلا وقتی فلان ناحیه از بدن شما رو یه نوع خاصی ماساژ یا فشار داد و شما هم لذت بردید ، کمی صدای آه و ناله تون رو بالا ببرید این طوری به شوهرتون می فهمونید که این جا یه خبرایی هست !

تقریبا هیچ مردی نیست از این آه و ناله کردن ها خوشش نیاد . ولی این دلیل نمیشه که برای شوهرتون نقش بازی کنید !!!

چگونه آه و ناله کنیم ؟

این سوالی هستش که بعضی از خانم ها می پرسند . در جواب باید بگیم که کار خاصی لازم نیست بکنید . فقط کافیه خودتون باشید و هر جا که لذت بردید همون طوری که عرض شد صادقانه با آه و ناله به شوهرتون بگید .

اکثر خانم ها هم این طور هستند یعنی وقتی شوهرشون موقع معاشقه صدا و حرکتی رو انجام میدن لذت زیادی می برند . بعضی از خانم ها  عاشق این هستند که شوهرشون رو در حال لذت بردن ببینن . اونا وقتی چنین حالتی رو می بینن زودتر ارگاسم میشن تا وقتی که شوهر اونا بدون هیچ گونه عکس العمل خاصی در حال فعالیت باشه .

بنابراین چیزهایی که گفتم شامل دو طرف میشه . امیدوارم با بکار بردن این موارد زندگی زناشویی لذت بخش تری داشته باشید .

مرتبط :

خانمم موقع رابطه هیچ آه و ناله ای نمی کنه

خانم ها موقع رابطه درد می کشند که آه و ناله می کنند؟موضوعات مرتبط :
آموزش معاشقه مطالب محسن نجفی