سوال :
سلام من پسری 16 ساله هستم که احساس میکنم سایز آلتم نسبت به دوستانم کوچیک تره و نمیدونم چیکار کنم آلتم سایزش حدود 12 سانتی متر است اما مال دوستام حتی تا 30 سانتی متر میرسد. لطفا بگید چیکار کنم؟

جواب :  ( ویرایش شد )
سلام
یکی از دغدغه های اصلی بسیاری از آقایانی که ازدواج نکرده اند همین موردی است که شما اشاره کردید . دلیل اون تنها یک چیز می تونه باشه و اونم نا آگاهی نسبت به روابط زناشویی هست . اندازه ی آلت شما در حدی نیست که نگران آن باشید . اندازه ی متوسط و معمول آلت آقایان بزرگسال حدودا بین 12 تا 16 سانتی متر هست .

توجه داشته باشید که اگه آلت بیشتر از این حد باشه ، نه تنها مزیتی نداره بلکه باعث دردسر در روابط زناشویی هم میشه . چون نهایت طول واژن خانم ها حدودا همین مقدار 15 یا 16 سانتی متر هست . آقایانی که مثلا اندازه ی آلت اون ها حدود 20 سانتی متر هست فقط همین حدود 16 سانتی متر رو می تونن دخول داشته باشند و واژن دیگه جایی برای 4 سانتی متر بقیه نداره !!! چه برسه به دوستان شما که گفتید اندازه ی آلت اونها 30 سانتی متر هست !!!
خانم ها بیشتر از قطر آلت لذت می برند نه از طول آلت ! این اشتباه محض هست که آقایی تصور کنه هر چه طول آلتش بیشتر باشه زن لذت بیشتری میبره . من به طور قطع می تونم به شما بگم که اگه آلت شما از کلفتی خوبی برخوردار باشه اصلا نباید غصه طول اون رو بخورید .

از طرف دیگه مردی که طول آلتش در حد معمول هست یه لذت خاصی از نزدیکی با همسرش می بره که مردان با طول آلت بیشتر از حد معمول اصلا اون رو تجربه نمی کنند ! جالب شد نه ؟! حالا میگم چرا !
وقتی اندازه آلت یه مرد از حدود 15 سانت بیشتر نباشه ، می تونه همه ی آلتش رو در واژن همسرش فرو کنه تا جایی که هیچ فاصله ای بین اون و همسرش باقی نمی مونه . این حالت می تونه عاشقانه ترین حالت در آغوش گرفتن همسر باشه . این اولا !!!
دوما ، مردانی که آلت اون ها در حد معمول باشه بعد از فرو کردن تمام آلت می تونن ، موقع عقب و جلو کردن ، با ناحیه ته آلتشون به آلت همسرشون ، ضرباتی لذت بخشی وارد کنند که هم برای خود مرد لذت بیشتری داره و هم برای همسرش . در حالی که بایه آلت مثلا 20 سانتی اصلا نمی شه این دو اتفاق رو تجربه کرد . مگه این که همسرش از جثه بیش از حد معمول برخوردار باشه .

پس نگران اندازه آلت 12 سانتی تون نباشید  ؟! برید خدا رو شکر کنید که اندازه آلتتون به اندازه ی دوستانتون نشده . چون نه می تونستید  همسر آینده تون رو در اون حالت در آغوش بگیرید و نه می تونستید اون ضربات رو تجربه کنید .

همه ی این چیزهایی رو که گفتم به این معنی نیست که آقایان دارای آلت بلندتر در زندگی زناشویی دچار مشکل حادی خواهد شد . چون این دسته از افراد هم پوزیشن های مخصوص به خودشون رو دارند که مردان دارای آلت کوچکتر هرگز قادر به انجام نزدیکی با اون پوزیشن ها نیستند .
موفق باشید .


مشابه :

بالاخره آلت بزرگ برای زن بهتر است یا آلت کوچک ؟

اگه آلت مردی از 12 سانتی متر کم تر باشه نمیتونه همسرشو ارضا کنه ؟

اهمیت اندازه ی آلت مردانه در زندگی زناشویی از نظر یک خانم

آلت همسر دومم خیلی کوچیکه

آلت شوهرم اصلا در واژنم جا نمیشه و درد داره

آلت بزرگ مردانه در روابط جنسی مشکل ایجاد می کنه ؟

آلت بزرگ و اولین دخول واژنی

با آلت 10 سانتی بعد از ازدواج به مشکل بر می خورم

دوستم میگه به خاطر آلت کوچکی که داری زنت ازت طلاق میگره

نقش سایز آلت مردانه در رضایت جنسی خانم ها

آیا اندازه ی آلتم برای همسر آینده ام مهم است ؟موضوعات مرتبط :
مسائل پسران جوان مسائل زناشویی آقایان