سلام

شب زفاف؛

از منظر دینی شبی بسیار مهم هستش که احادیث زیادی درباره اون وجود داره . شبی هست که دختر اصطلاحا زن میشه و پسر هم مرد .

از زمان بچگی دخترها رو می ترسونند که پرده بکارت فلانه و بهمان ! پاره شدنش مکافاتیه برای خودش ، این قدر درد داره که بی هوش میشی ، این قدر مرد باید با آلتش به پرده بکارت ضربه بزنه تا بالاخره پاره بشه ! انگار می خواد یه دیوار بتنی سوراخ بشه !!!

البته علت اصلی ایجاد ترس در دختران این هست که آن ها  تن به رابطه ی جنسی خارج از عرف ندن ! و یا بهتر بگم  نمی تونن دلیل و برهانی مناسب و قابل فهم به دختران ارائه کنن که تن دادن به رابطه جنسی قبل از ازدواج به صلاح اونا نیست . ولی متاسفانه بعضی از بزرگترها فراموش می کنند که این مساله رو برای دخترانی که عقد کردند باز کنند و بهشون بگن که ما تو رو در بچگی از لولو!!! می ترسوندیم !

ترس شدید از شب زفاف

این ترس گاهی اوقات این قدر شدید میشه که دختر در شب زفاف پاهاش به هم قفل میشه یا ماهیچه های اطراف آلتش این قدر منقبض میشن که اجازه ی هر کاری رو از داماد می گیره . در بعضی مناطق هم که قوز بالا قوز  هست به طوری که داماد باید حتما پارچه خونی رو به بقیه نشون بده تا ثابت کنه که مرد هست !!! بنابراین داماد با زور بازو و شدت عمل کارش رو تموم می کنه تا انگ مرد نبودن رو بهش نزنن ! حالا چه بلایی سر عروس بیچاره میاد بماند .
بعد همین عروس بخت برگشته اگه ازش بپرسن که پاره شدن پرده بکارت درد داره یا نه ، چی میگه ؟!

مقدمه ای برای بحث ازاله بکارت

احتمالا شنیدید که برخی از پدران و مادران با سوارکاری دختران مخالفت می کنن و یا میگن از بلندی نپرید یا اونا رو از ورزش های رزمی منع می کنن ، میگن ممکنه به آلت ضربه وارد بشه و بلایی در پرده بکارت بیاد !

پرده بکارت انواع و اقسام مختلفی داره که همگی معمولا بسیار حساس هستند به طوری که حتی با فشار شدید آب هم آسیب می بینن !!! یا حتی با فرو کردن انگشت در واژن آسیب می بینه ! درد واقعی پاره شدن اون در حد یک نیشگون گرفتن معمولی یا در حد تزریق یه آمپول معمولی هست و فوری هم از بین میره . 

تا مدتی که زخم های اون ترمیم بشه ممکنه گاهی کمی خون جاری بشه در برخی موارد هم ممکنه همون شب اول همه چیز تموم بشه و عروس خانم بعد از اون شب هیچ خونی نبینه .

میرم سراغ اصل مطلب :

این مطلب مخصوص عروس خانم هاست پس فعلا کاری با آقا داماد ها نداریم . از این به بعد هر جا لفظ شما به کار رفته منظور عروس خانم ها هستند . در این مطلب فقط جنبه جنسی مطرح هست .

وقتی دختر و پسر با هم عقد می کنند و نامزد میشن ، هر دو طرف یه احساس خجالت رو در خودشون حس می کنن ولی معمولا این احساس در شما بیشتر هست .

شما یه عمر آبروداری کردی از آقایان نامحرم دوری کردی ، اجازه ندادی دست هیچ نامحرمی به شما بخوره ، همیشه جلوی اونا پوشش مناسب رو رعایت کردی و ...

پس طبیعی هست بعد از عقد اگه شوهرتون بخواد دست به شما بزنه 2 متر بپرید هوا ! و یا این که اگه شوهرتون از شما بخواد روسری تون رو براش در ییارید رنگ به رنگ بشید . یا اگه بهتون بگه بیا با هم بریم بیرون عذر و بهانه بیارید .  یا این که بعضی از دختران تازه عقد کرده گله می کنن و میگن  چرا قلقلکی هستن ؟! و از این بابت ناراحتند .
نمی خوام بگم که اگه شما این طوری نیستید عیب و نقصی دارید . ولی اغلب دخترانی که ویژگی رفتاری اونا رو ذکر کردم این طوری هستند .

مبارزه با خجالت های اوایل دوران عقد

حالا دیگه باید سعی کنید خودتون رو تغییر بدید . کم کم باید در مقابل خواسته های شوهرتون مقاومت نکنید . این خجالت کشیدن ها قبل از عقد و اوایل بعد از عقد طبیعی هست . هر چه زمان رو به جلو بره شما باید بتونید این خجالت ها رو از خودتون دور کنید .

معمولا پسرها چون کمتر خجالتی هستند خیلی زود اون رو کنار میذارن و چیزهایی از شما می خوان که شاید از خجالت آب بشید ! اگه نتونستید پا به پای اون پیش برید بهش بگید که بهتون فرصت بده با بتونید خودتون رو در شرایط جدید پیدا کنید .

تو با من به خاطر رابطه جنسی ازدواج کردی !

واقعیت اینه که پسر و دختر دو موجود متفاوت از هم هستند و خواسته ها و ویژگی های متفاوتی دارند . برای شما معمولا بحث عاطفه مهم تره و برای پسرها بحث رابطه جنسی .

اگه نامزد شما سریع تر از حد انتظار شما رفت سراغ مسائل جنسی نباید ناراحت بشید . همون طوری که شما بعد از عقد دوست دارید سریعا بوسه ها و در آغوش گرفتن ها شروع بشه ، نامزد تون هم معمولا برای پرداختن به مسائل جنسی ممکنه عجله داشته باشه .

در اهمیت این موضوع برای شما سخته ، همون طور که درک اهمیت در آغوش گرفتن و روابط عاطفی ممکنه برای نامزدتون سخت باشه  .

یادتون باشه شما با یه دختر ازدواج نکردید که خواسته های اون شبیه خواسته های شما باشه . گاهی اوقات خواسته های شما و نامزدتون ممکنه 180 درجه با هم فرق داشته باشه .

پس در مسائل جنسی از دید خودتون ، نامزدتون رو قضاوت نکنید . همین اول کار با این موضوع کنار بیاید که رابطه جنسی برای نامزدتون مهمه . خیلی هم مهمه !

روبرو شدن با صحنه های عجیب و غریب !

یه چیزی میخوام بگم که عمومیت داره ولی استثناء های زیادی هم ممکنه داشته ! ببینید برخی از مردان در ابتدای عقد چون آموزش ندید و کسی بهشون نگفته ، نمی تونن روابط عاطفی و جنسی رو از هم تفکیک کنن .

مثلا اگه همدیگه رو در آغوش گرفتید و شما با آرامش کامل توی فضا دارید سیر می کنید ولی یه دفعه متوجه میشید که شوهرتون ... !

خرده نگیرید ! دست خودش نیست . نباید ناراحت بشید . به مرور زمان این چیزها رو یاد میگیره  !

رفتار جنسی خارج از تصور شوهر شما در زمانی که شما در فاز عاطفی هستید !

امان از این آموزش ندیدن ! ممکنه در حین این که مثلا شما سرتون رو روی زانو یا شونه ی شوهرتون گذاشتید و دارید از لحاظ عاطفی ارضا میشید . یه دفعه حس می کنید فلان جای شما داره لمس میشه !

اینم دست خودش نیست ! ممکنه کنترل خودش رو از دست داده باشه ! شاید شما بیش از حد به خودتون توجه کردید و همش در فضای عاطفی سیر کردید . غافل از این که کمی هم باید به شوهرتون برسید ! همش که نمیشه سرتون رو بذارید روی سینه ش و لذت ببرید !

اگه چنین اتفاقی افتاد جای نگرانی نیست ! می تونید با یه نگاه شیطنت آمیز ازش استقبال کنید و باهاش همراهی کنید .

جدا کردن فضای جنسی از عاطفی

برای این که شما ضد حال نخورید و هی از فضای عاطفی بیرون کشیده نشید با صحبت و توافق می تونید این دو فضا رو از هم جدا کنید . به مرور زمان هر دوی شما یاد میگیرید که چه زمانی باید ابراز محبت کنید و چه زمانی باید وارد فاز جنسی بشید .

خلوت با نامزد با هدف شناخت جنسی

کمی که گذشت و شما هم تونستید خجالت کشیدن های اولیه رو کنار بذارید موقع این میرسه که با هم خلوت کنید ! و اطلاعات تون رو در زمینه مسائل جنسی بالا ببرید . معمولا دامادها در این کار پیش قدم میشن ، شما باید سعی کنید با اون همراهی کنید . ولی از قبل بهش گوشزد کنید فعلا نمی خواید کار بیخ پیدا کنه و دخول انجام بشه .

اگه خانواده ها اجازه نمیدن با هم خلوت کنید چند راهکار برای آقا دامادها در مقاله " راهنمای شب زفاف برای دامادها " ارائه شده که باید با همدیگه اجراییش کنید :

جلب اعتماد خانواده ها برای تنها شدن با نامزد

این که گروهی از خانواده ها اجازه خلوت کردن به شما رو نمیدن تنها یک دلیل داره . اونم اینه که به شما دو نفر اعتماد ندارن . بخوایم رو راست باشیم بحث اصلی عدم اعتماد به شماست ! .
باید به طریقی این اعتماد رو کسب کنید . پس سعی کنید زیاد مته به خشاش نذارید و خودتون رو به در و دیوار نکوبید چون اعتماد این طوری به دست نمیاد . باید سیاست داشته باشید .
به بیانی عامیانه تر ضایع بازی در نیارید .

چند توصیه برای جلب اعتماد :

1 - سعی نکنید از شر ! نفر سوم خلاص بشید بلکه باید طوری رفتار کنید که اون فرد فرقی بین حضور و عدم حضور خودش حس نکنه . باهاش خوش اخلاق باشید چون به محض رسیدن به خونه تخلیه اطلاعاتی میشه . اصل ماجرا اون جاست . اون جاست که رفتار شما بررسی میشه !
2 - برای خلوت کردن له له نزنید !
3 - GPS روی خودتون نصب کنید !
منظور اینه که بدون اطلاع خانواده دختر جایی نرید . از قبل اعلام کنید که کجا و با کی می خواید برید . خلاصه این که کاری کنید خانواده دختر شما رو روی نقشه داشته باشن !
4 - سعی کنید سر ساعت یا حتی زودتر از موعد مقرر برگردید .
5 - بعد از مدتی ممکنه شما رو امتحان کنن . پس مواظب باشید سوتی ندید .
6 - به نامزدتون بگید که به خانواده ش گوشزد کنه که برنامه ی برای زدن به سیم آخر ندارید و منتظر شب زفاف می مونید .
و...
"

همراهی با شوهر در زمینه ی شناخت جنسی

در خلوتی که با شوهرتون  دست و پا کردید اون شما شروع می کنه به لمس جاهای مختلف بدن شما ، مثل یه کاشف می خواد قسمت های حساس بدن شما رو کشف کنه تا بعدا بتونه از اون قسمت ها در موقع خودش استفاده کنه و شما رو غرق در لذت کنه .
اگه شوهر شما بیش ار حد خجالتی بود و نتونست اون کارها رو بکنه این شما هستید که باید به اون فرصت بدید و در خلوت هایی که پیش میاد تحرک بیشتری داشته باشید تا اون بتونه کم کم به این مرحله برسه که بتونه خلوت های شما را مدیریت کنه .

رهاسازی کامل روحی و جسمی خودتون با چاشنی کنار گذاشتن شرم و حیا

کاری که شما باید در چنین مواقعی انجام بدید اینه که خودتون رو رها کنید و در اختیار شوهرتون قرار بدید . شوهرتون بعد از لمس یا ماساژ یا لیسیدن یک قسمت از بدن شما حواسش رو جمع می کنه تا عکس العمل های شما رو به ذهن بسپاره . هر جا احساس لذت کردید خجالت نکشید و با یک آه یا یه تکون دادن بدن بهش اعلام کنید که منطقه جدیدی ! رو کشف کرده .

در مراحل ابتدایی همین کافی هست . بعد ها که شوهرتون بدن شما رو شناخت و مهارتش رو هم در نوازش ، ماساژ و لیسدن افزایش پیدا کرد دیگه نمی تونید جلوی اون مقاومت کنید چون اون در کارش استاد شده و خوب بلده که چطوری شما رو سرشار از لذت کنه .

طبیعی هست که اگه از لمس جایی از بدن تون هیچ احساسی نداشتید هیچ عکس العملی نشون ندید . نگران این نباشید که ممکنه شوهر شما ناراحت بشه . سعی کنید در مراحل شناخت جنسی همه چیز واقعی باشه .

مناطق حساس بدن شما و کشف روش های خاص تحریک اون ها

معمولا چند نقطه از بدن عموم خانم ها حساس هست و از لمس اون قسمت ها لذت می برند . مثلا سینه ها ، داخل ران ، گردن ، شکم ، آلت و... . اگه شما از لمس این قسمت ها توسط شوهرتون اصلا لذت نمی برید و یا لذت اون برای شما کم هست نگران نباشید . ممکنه شوهر شما روش مناسبی رو به کار نمی بره . مثلا در مورد سینه ها ، شوهرتون می تونه با سر انگشتان یا با سر ناخن ها اونا رو نوازش کنه . یا این که همین نوازش ها رو از بالا به پایین یا چپ به راست یا بلعکس انجام بده . یا به صورت دورانی به طرف نوک اون ها حرکت کنه . یا نوک اون ها رو آروم فشار بده . یا سعی کنه اونا روبه طور کامل در دست بگیره و فشار بده . یا همون نوازش ها رو با زبون انجام بده . یا اون ها رو به آرومی ببوسه و ...

می بینید که روش های تحریک یک نقطه چقدر متفاوت هستند . شما می تونید از شوهرتون بخواید همین کارها رو در قسمت های دیگه از بدن تون هم انجام بده .
از شوهرتون غافل نباشید . روش لذت بردن اون به پیچیدگی شما نیست . به طور خلاصه این که ،  بهش بگید که چه کار می تونید براش بکنید ؟

همه ی هست و نیست شوهرتون در بحث مناطق حساس جنسی بدنش !

معمولا همه ی هست و نیست !  لذت جنسی آقایون در ناحیه آلت تناسلی اونا متمرکز شده و مثل بدن شما ها نیست که در تمام بدنتون پخش شده باشه .

برای مثل شما بعد از مدتی ممکنه مثلا با لمس و ماساچ اندام بالاتنه به ارگاسم نزدیک بشید ولی اگه همین برنامه رو روی شوهرتون پیاده کنید اگه تا صبح هم تلاش کنید نتیجه ای نمیگیرید !!!

اگه خدای نکرده اتفاقی برای ناحیه تناسلی آقایون رخ بده ، لذت جنسی در اونا تعطیل میشه ! بر خلاف شما که اگه چنین اتفاقی براتون بیافته حداقل از 6 قسمت دیگه از بدنتون می تونید لذت ببرید !!!
اینو گفتم که شما هر چه هنر دارید باید به کار ببرید تا بتونید این یک نقطه و یا بهتر بگم تنها نقطه ای که لذت جنسی آقایون در اون متمرکز شده رو بهتر و بیشتر بشناسید !

اگه این مراحل رو به خوبی پشت سر بذارید شب زفاف بسیار خاطره انگیزی خواهید داشت . چون تقریبا به طور کامل هم خجالت تون از بین رفته ، هم شوهر شما به اندازه ی کافی از بدن شما اطلاعات کسب کرده و هم شما بلدید چه کار کنید .

فوت های آخر کوزه گری !!!

اول این که به شوهرتون بگید طوری برنامه عروسی رو ترتیب بدن که کار به دیر وقت نکشه .

دوم این که حداقل از یک هفته قبل از شب زفاف با هم خلوت نکنید یعنی لذت جنسی رو تعطیل کنید .

سوم این که آرایشگاه بهانه ای نشه که شما اون روز تغذیه مناسبی نداشته باشید .

چهارم این که شب قبل از شب زفاف سعی کنید خوب بخوابید هر چند خیلی سخته . 

پنجم این که سعی کنید اون روز بدون ناراحتی بگذره و از قبل رسم و رسوم ( خانواده شما ) شب عروسی رو به شوهرتون و خانواده ی اون گوشزد کنید . مثلا بهشون بگید آخر شب من روبندم رو جلوی نامحرم ها کنار نمی زنم .

ششم این که از قبل تمام رسم و رسوم های دو خانواده رو بررسی کنید و در اجرای اونا به توافق برسید .

خلاصه این که هر کاری لازم هست بکنید تا اون شب بدون اختلاف و درگیری و ناراحتی بگذره تا این که همه برن خونه هاشون و شما دو نفر تنها بشید !

شب زفاف وقتی همه رفتن خونه هاشون

اولین کاری که باید بکنید این هست که نماز شب زفاف بخونید . داماد که مشکلی برای وضو گرفتن نداره  . می مونه شما . اگه داماد رضایت داد آرایش ها رو پاک کنید و وضو بگیرید ولی اگه داماد خواست از پولی که بابت آرایش شما داده لذت ببره ! پیشنهاد می کنم قبل از این که آرایشگر کارش رو شروع کنه وضو بگیرید . و قبل از اون سعی کنید زیاد آب نخورید تا فشار ادرار به شما وارد نشه . چون دستشویی رفتن همان و بر باد رفتن وضو هم همان . این مساله رو هم از قبل با داماد مطرح کنید تا تکلیف خودتون رو بدونید که چکار باید بکنید .

بعد از خواندن نماز شب زفاف دست شوهرتون رو بگیرید و با هم به درگاه خدا دعا کنید تا زندگی خوبی داشته باشید و نسل سالم و دوستدار اهل بیت از شما به وجود بیاد .

شروع عملیات ازاله بکارت

شما و شوهرتون حالا بلدید که چطوری همدیگه رو تحریک کنید تا آماده دخول بشید . شما مثل سابق خودتون رو رها کنید شوهر شما باید بتونه شما رو به مرز آمادگی برسونه . نشانه اش هم اینه که هر وقت دهانه آلت شما توسط مایع لزجی که از واژن شما  خارج میشه خیس شد وقتش هست که دخول صورت بگیره . البته پیشنهاد می کنم به محض خیس شدن این کار رو نکنید و چند دقیقه دیگه به معاشقه ادامه بدید .

بعد نوبت به شما می رسه که شوهرتون رو آماده کنید که معمولا بیش از یکی دو دقیقه طول نمی کشه ! شاید اصلا نیازی به این کار نباشه و شوهرتون در  ضمن تحریک کردن  شما خودش هم آماده شده باشه . به هر حال در این جا نیاز به ماده روانکار دارید . اگه شما و شوهرتون به این مرحله رسیدید که با لیسیدن آلت همدیگه مشکلی ندارید ، هیچ نیازی به ماده روانکار ندارید . اگه دهان و آلت های شما و شوهرتون سالم باشه مشکلی از لحاظ بهداشتی پیش نمیاد .

ولی اگه نخواستید از این روش استفاده کنید از ماده ی روانکاری استفاده کنید که بر پایه ی آب درست شده باشه نه بر پایه نفت . مثلا هرگز از وازلین استفاده نکنید چون هم ممکنه برای هر دو نفرتون مشکل پیش بیاد و هم اگه از کاندوم استفاده می کنید باعث پارگی اون میشه .

بهتر هست که در آمیزش اول به شرط این که شوهر شما مطمئن باشه که به محض دخول انزال صورت نمی گیره از کاندوم استفاده نکنید چون ازاله بکارت بدون کاندوم راحت تر و بهتر هست .

پیشنهاد میشه اگه همون ابتدا قصد بچه دار شدن دارید سعی کنید تزریق منی !!! رو به چند شب بعد از پاره شدن پرده بکارت موکول کنید .

حالات بدنی پیشنهادی برای راحت تر پاره شدن پرده بکارت :

روش اول ،

به پشت بخوابید و یک بالش زیر باسن تون قرار بدید  تا آلت شما بالاتر قرار بگیره بعد پاهاتون رو باز کنید و خودتون رو کاملا شل بگیرید . حواستون باشه که هم آلت شما و هم آلت شوهرتون کاملا خیس و چرب باشه .  از شوهرتون بخواید که سر آلتش رو روی دهانه ی واژن قرار بده ( بخش پایین و همون جایی که خون های دوران پریود خارج میشه )  . از شوهرتون بخواید میلی متر میلی متر آلتش رو فرو کنه و شما هم هر جا درد قابل اعتنایی احساس کردید بهش بگید که صبر کنه  . مثلا ازش بخواید که آلتش رو مثلا نیم سانتی متر فرو کنه  و بعد صبر کنه تا آلتش شما عادت کنه . ازش بخواید که آلتش رو جلو و عقب کنه ولی بیشتر از همون نیم سانتی متر فرو نکنه . یعنی آلتش رو در بیاره و بعد همون نیم سانت رو فرو کنه . مدتی به این حالت ادامه بده . بعد که شما آمادگی پیدا کردید به همون روش جلو عقب کردن ، میلی متر میلی متر آلتش رو کمی بیشتر فرو کنه مثلا یک سانتی متر . به همین روش ادامه بدید . وقتی که شوهرتون تا ختنه گاه آلتش رو فرو کرد می تونید مطمئن باشید که پرده شما پاره شده و از این لحظه به بعد به شما زن گفته میشه . در طول این مدت شوهرتون باید خواسش باشه که خیسی آلت های شما خشک نشه . بعد که آلت شوهرتون تا ختنه گاه داخل شد تقریبا 95 درصد کار انجام شده . اگه شوهرتون تونست آروم آروم عقب و جلو کنه تا واژن شما کاملا عادت کنه .

روش دوم

در این روش کنترل دست خود شماست ، از شوهرتون بخواید که روی زمین بشینه ، و کف پاهاش  رو به هم بچسبونه ، بعد به کمی به عقب خم بشه ، بهتر هست که شوهرتون به جایی تکیه کنه . بعد شما پاهاتون رو باز کنید به طوری که شوهر شما بین دو پاهای شما قرار بگیره و روی پاهای اون ( محل اتصال پاها ) بشینید  و اون قدر نزدیک برید که آلت شما و آلت شوهرتون رو بروی هم قرار بگیرن ، بعد مطمئن باشید که آلت های هر دوی شما به اندازه ی کافی خیس و چرب باشه ، شما هم کمیبه عقب متمایل بشید و سر آلت شوهرتون رو در دهانه ی واژن قرار بدید .

شوهرتون نباید هیچ حرکتی بکنه ، شما در حالی که سر آلت شوهرتون در دهانه ی واژن قرار گرفته کمی به جلو فشار بیارید . و کم کم جلو برید . هر جا احساس درد کردید متوقف بشید و کمی صبر کنید وبعد خودتون رو کمی عقب بکشید و دوباره تا همون حدی که بار قبل جلو رفته بودید پیش برید و آلت شوهرتون رو به داخل واژن تون فرو کنید . کمی که عقب و جلو کردید دردی رو که احساس کرده بودید به کلی از بین میره و واژن شما آمادگی پیدا می کنه که مقدار بیشتری از آلت شوهرتون رو در خودش جای بده . وقتی درد کمتر شد و یا از بین رفت این بار سعی کنید از دفعه قبل جلو تر برید و اگه احساس درد کردید باز هم متوقف بشید و مثل دفعه ی قبل کمی مکث کنید و عقب بکشید ، این کار رو این قدر ادامه بدید که تا ختنه گاه آلت شوهرتون فرو بره ، به این مرحله که رسیدید دیگه باید پرده بکارت شما پاره شده باشه .

خلاص شدن از کابوس درد ازاله بکارت

اگه به این روش ها و یا هر روشی که همراه با معاشقه و آرومی همراه هست عمل کنید بعد از پاره شده پرده بکارت به ترسی که قبلا داشتید می خندید .

اگه شما مایل بودید که شوهرتون رو ارضاء کنید . اول ازش بخواید که یه کاندوم روی آلتش بکشه و بعد با خیال راحت اون چیزی رو که می خواد و مدت ها به خاطرش صبر کرده بود بهش بدید . اگه قصد بچه دار شدن دارید همون طور که قبلا گفتم به چند شب بعد موکول کنید تا زخم های ناشی از پاره شدن پرده بکارت بهبود پیدا کنند .

اگه هم خواستید خودتون ارضاء بشید به احتمال زیاد نعوظ آلت شوهرتون از بین میره و باید مثل دوران عقد ارضا بشید . کم کم این مشکل شوهرتون هم برطرف میشه و می تونه شما روبا دخول ارضاء کنه .

بعد هم هرکدوم با پارچه یا دستمال جداگانه خودتون رو تمیز کنید و اگه رسم شما اینه که مرد پارچه خونی رو نشون بقیه بده اجازه بدید اون آلت شما رو پاک کنه تا خون هایی که نشانه ی مردی !!! اون هست ! به پارچه آغشته بشه و اون هم با افتخار به بقیه نشون بده که هم مرد شده و هم شما دوران مجردی پاکی داشتید .

حتما سعی کنید غسل جنابت کنید و نماز صبح رو هم فراموش نکنید . به هیچ وجه نگید حالا این یه صبح رو نماز نخونیم به جایی بر نمی خوره . اگه امکان غسل دادن رو ندارید تیمم بدل از غسل کنید . تنها غسلی که میشه با اون نماز خوند همین غسل جنابت هست یعنی بعد از غسل نیازی به وضو گرفتن ندارید .

امیدوارم زندگی شیرینی داشته باشید .

اگه حس می کنید شوهرتون نیاز به آموزش داره لینک زیر رو بهش معرفی کنید چون به نفع خودتونه !

راهنمای شب زفاف برای آقا دامادها


مطالب مرتبط :

آموزش اولین دخول در روابط زناشویی ( برای آقایان ) - بخش دوم
آموزش اولین دخول در روابط زناشویی ( برای آقایان ) - بخش اولموضوعات مرتبط :
راهنمای شب زفاف مطالب محسن نجفی