سلام

به علت تقاضای زیاد رابطه جنسی نامتعارف و بحث هایی که سر این موضوع بین کاربران این سایت و طبیعتا بین زوج ها پیش میاد تصمیم گرفتم یک سری اطلاعات خدمت دوستان ارایه بدم که امیدوارم کارساز باشه و از دوستان متاهل که امتحان کردن میتونن بیان و نتیجه رو برای باقی دوستان بگن .

بزارین اول با یه سوال شروع کنیم تا حالا فکر کردین که چرا رابطه نامتعارف برای بعضی از اقایون اینقدر جذابه و بهش علاقه دارن تا جایی که برخلاف خواسته خانم طرفدار این رابطه ان؟
اگه نمیدونین بذارین من بهتون بگم اول به خاطر تنگ بودن مجرای مـ... هست که وقتی رابطه از اون طریق برقرار میشه به علت تحریک بیشتر مویرگ ها و حس کننده هایی که سر تا سر الت مرد وجود داره لذت بیشتری رو میده .

و دوم بازم به علت تنگ بودن مجرا و اینکه خانم احساس درد میکنه صداشو ازاد میکنه و به اصطلاح اه و ناله میکنه که روانشناسان میگن که 60 درصد لذت رابطه از صدای اه و ناله و کلام شهوت انگیزه .

خب حالا از این اطلاعات میخوایم چه نتیجه ای بگیریم؟ اگر بشه از راه رابطه متعارف یعنی همون رابطه از واژن این دو ویژگی رو بوجود اورد دیگه فرقی با رابطه نامتعارف نداره ؟

و حالا راه حل چیه؟

اول در مورد صدای تحریک امیز میگم خانم ها باید در حین رابطه صداشونو ازاد کنن حتی اگه درد ندارن اینطور وانمود کنن که درد دارن صدای اه و ناله شون رو بلند کنن و خجالت هم نکشن مگه نه اینکه این کارو برای لذت هر دو نفر انجام میدن یعنی همون اندازه که تو رابطه نامتعارف سر و صدا و ناله میکنن همون اندازه با صداشون اقا رو تحریک کنن .

همه ی ما میدونیم بعد از یه مدت رابطه واژن خود به خود حالت تنگی خودشو از دست میده اینجا دو راه حل وجود داره اول اینکه اگر خانوم ماهیچه های بالای ران و ماهیچه های واژن رو سفت نگه داره خود به خود واژن تنگ میشه مثل حالتی که میخواین ادرارتون رو نگه دارین که نریزه و اگر شکم رو داخل بدین به تنگ شدنش کمک بیشتری کردین چند بار امتحان کنین متوجه میشین منظورم چه حالتی هست .

دوم استفاده از ماژو هست که در عطاریا موجوده استفاده از این ماده به اندازه یه بند انگشت مالیدنش به واژن باعث تنگ شدن زیاد واژن میشه به طوری که خانومی که حتی ده سال از ازدواجش گذشته میگه همسرم گفته مثل شب اول شده بود بعد از استفاده از این ماده .

امیدوارم این راه حلا به زوجا کمک کنه که رابطه ای داشته باشن که هر دو ازش لذت ببرن و سالم باشه .


------------------

سلام

تشکر می کنم از شما که در جهت یکی از اهداف مهم وبلاگ زحمت تایپ این متن رو کشیدید .

لازمه چند نکته رو عرض کنم :

1 - تنگی مـ ... همیشگی نیست ، پس بعد از چند بار گشاد میشه . بی اختیاری روده یکی از عوارض گشاد شدن هستش . 

2 - آه و ناله ای برای مرد جذابیت داره که از سر لذت باشه نه به خاطر درد . مردی که از درد کشیدن همسرش لذت میبره حتما باید برای تست داشتن یا نداشتن سادیسم به پزشک مراجعه کنه . مگر این که تشخیص نده آه و ناله ی زن به خاطر درد هستش .

3 - آه و ناله ساختگی ، دادن اطلاعات غلط به شوهر هستش . این کمکی به شناخت جنسی نمی کنه و رابطه رو به سمت مصنوعی بودن سوق میده .

4 - در مورد انقباض ماهیچه ها به منظور تنگ کردن مجرای واژن با شما موافقم

5 - در مورد "ماژو" اطلاعاتی ندارم

ممنون و موفق باشید


مرتبط :

عمل تنگ کردن واژن رو کسی انجام داده ؟

آموزش تنگ کردن واژن


  دانلود لیست مطالب زناشویی مخصوص خانم ها


***

در این وبلاگ چه مطالب وجود داره ؟

اگه برای با اوله که از این وبلاگ بازدید می کنید پس لازمه که کلیک کنید !

***


موضوعات مرتبط :
مسائل زناشویی خانم ها