با سلام
من پسری 31 ساله هستم و قراره تا چند روز دیگر با دختری 28 ساله عقد دائم بکنم . الانم نامزد بدون عقد هستیم دوست دارم بدونم که وقتی ایشون رو عقد کردم وقتی باشون تنها شدم چه کار کنم که شخصیت خودم و ایشون خدشه دار نشه و باعث ناراحتی همسرم که خیلی دوسش دارم نشم .

دوست دارم بدونم آیا پیشنهاد بوس کردن، لب گرفتن و لمس کردن ایشون رو خودم بدم و پا پیش بذارم یا نه بذارم خودشون بیان جلو ؟

میخوام بدونم واقعا چه رفتاری انجام بدم تا احترام ایشون حفظ بشه ضمنا تا این سن هم خودم هم همسرم که کاملا میشناسمش از لحاظ دوستی با جنس مخالف و کارهای خلاف شرع به دور بودیم و این رابطه اولین رابطه ما با جنس مخالف میباشد

ممنون اگر راهنماییمون کنید مرسی دوستان عزیز

----------------------------

چگونه لب بگیریم ؟ چگونه برای اولین بار لب بگیریم ؟

بعد از عقد ، یخ دو طرف کم کم باید آب بشه ، حالا عروس خانم به واسطه ی حیای ذاتی بیشتری که داره طبیعتا مدت زمان بیشتری لازم داره تا برای مراحل پیشرفته ی عشق بازی آماده بشه .

لب گرفتن نوعی بوسه است که بین زن و شوهر می تونه اتفاق بیافته و با بوسه معمولی تفاوت زیادی داره . برای لب گرفتن یا لب دادن ، اول از همه باید آمادگی روحی در دو طرف و مخصوصا خانم ایجاد بشه ، لب بازی یه نوع بوسه جنسی محسوب میشه و معمولا وقتی انجام میشه که زن و شوهر قصد داشته باشن از هم بهره ی جنسی ببرن . بنابراین این درست نیست که راه بیراه دو نفر بخوان از هم لب بگیرن .

بعد از آمادگی روحی ، بحث بهداشت دهان و دندان مطرح میشه ، طبیعتا اگه بوی دهان تون بد هستش ، اول باید این مشکل رو برطرف کنید تا طرف مقابل رغبت داشته باشه که با شما دهان به دهان بشه .

لب گرفتن عبارت است است لیسیدن و مکیدن .

لیسیدن و مکیدن چی ؟ لب ها و زبان

برای حرفه ای شدن باید از آزمایش و خطا استفاده کنید . یعنی در ابتدای کار ، بعد از هر عملی نظر طرف مقابل رو باید جویا بشید تا با بهترین حالت ممکن آشنا بشید .پیشنهاد :

آموزش اصول حرفه ای بوسیدن همسر (مخصوص آقایان)

حسرت به بوسه به دلم مونده
چکار کنم که شوهرم به روشی خاص! منو ببوسه ؟
بوسه فرانسوی ناگهانی و بوی دهان
آیا ریش و سبیل در معاشقه و لب گرفتن مشکل ایجاد می کنه ؟
موضوعات مرتبط :
مسائل جنسی دوران عقد