سلام

من شنیداه ام اگر فرزندان صدای نفس پدر مادر را در حین رابطه بشنوند طبق روایات احتمال به بی راهه کشیده شدن فرزند خیلی خلیی زیاده و یا اگر فرزند ، پدر و مادر در آن هنگام ببینه این توضیحش چیه ؟

اگر موقعی که بچه ادم کنار ما خواب هستش اگر پدر و مادر با هم معاشقه کنند و با هم نزدیکی نکنند باز میتونه اثر وضعی نا مطلوب بذاره و باعث بلوغ زودرس بچه و به فساد کشیده شدن بچه در برزگسالی بشه ؟

بطور کل آیا معاشقه پدر و مادر در هنگامی که بچه آدم حتی در خواب هستش میتونه اثر خطرناک بذاره ؟

خواهش میکنم کامل توضیح دهید 


پاسخ :

سلام

امام على علیه السلام  :
پیامبر خدا ، نهى کرد از این که مرد با زنش آمیزش کند و در گهواره ، کودکى باشد و به آنان بنگرد

تاکید روی بیدار نبودن نوزاد هستش نه حضور فیزیکی اون . منظور اینه که نوزاد نباید به آمیزش پدر و مادرش نگاه کنه . همین طور نباید صداهای زمان آمیزش رو بشنوه .

همون طور که قبلا عرض شد ( حد و حدود محبت و نوازش مادر نسبت به پسران ) ، نوزاد دیده ها و شنیده هاش رو ضبط می کنه و بعد ها این اطلاعات ضبط شده رو به طرق مختلف بازخوانی خواهد کرد .

پس وقتی که نوزاد خواب باشه و برای اطمینان تمهیداتی در نظر گرفته بشه که اگه ناگهان بیدار شد چیزی نبینه ، خطرات کمتری برای نوزاد داره .

اگه بخوایم ضمیر ناخودآگاه نوزاد رو هم در نظر بگیریم بهتره که نوزاد رو تا جایی که امکان داره از محل آمیزش دور کنیم . چون ضمیر ناخودآگاه ما ، موقع خواب هم فعال هستش و می تونه از محیط اطراف اطلاعاتی رو کسب کنه . البته این کار یه اقدام سختگیرانه است .

بنابراین معاشقه در زمانی که نوزاد خواب هستش خطر چندانی نداره .

موفق باشید



برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
موضوعات مرتبط - با کلیک روی کادر یا کادرهای زیر مطالب بیشتری را در این مورد خواهید دید :
مسائل زناشویی خانم ها