سلام
ما یه خونواده 4 نفره و شوهرم هم 6 نفر هستن تو خونشون و هر دومون بچه اول خونه هستیم. من و شوهرم 4 ماهه عقد کردیم ولی تو این 4 ماه خیلی محدودیت داشتیم. یعنی اصلا خونواده ها اجازه نمیدن تو خلوت با هم باشیم و معاشقه با هم داشته باشیم.

من یه دخترم و تقریبا گرم مزاج هستم و شوهرم که مرد مومن و نماز خونی هست و همدیگه رو خیلی دوست داریم، هر روز چند ساعتی با هم هستیم و پارک میریم یا میریم پیاده روی و خلاصه دو سه ساعتی رو در روز ( گاهی اوقات یک روز در میون ) با هم میگذرونیم.

ولی نه تو خونه ما و نه تو خونه همسرم میشه با هم چند دقیقه تنها باشیم و مثل تمام زن و شوهرها چند ساعتی با هم رابطه عاشقانه داشته باشیم. دارم کلافه میشه و احساس میکنم رابطه من و شوهرم داره سرد میشه.

اونم مثل من  احساس نیاز داره و ضمن اینکه نمی خوام تا قبل از عروسی رابطه کامل داشته باشیم و مامانم هم اینو گفته بهم ولی یه رابطه زناشویی معمولی و معاشقه دوران عقد را که حقمونه.

میدونم شوهرم به روی خودش نمیاره و زیاد بروز نمیده و تو خودش نگه میداره حرفشو ، ولی از ته دلش خبر دارم که اونم مثل من دوست داره یه طوری نیازامون ارضا بشه. واقعا همدیگه رو عاشقانه دوست داریم شوهرم خیلی مرد چشم پاک و با اخلاقیه و همیشه واسم کادو میخره ولی واقعا خسته شدیم شما راهکاری نمیشه بدید.
اینم بگم که شوهرم کارمنده و داره پول پس انداز میکنه و قراره طبق حرفهایی که بین خونواده ها شده قرار شده 7 یا 8 ماه دیگه مراسم ازدواج رو برگزار کنیم و زودتر از این نمیشه چون جهیزیه من و پس انداز ایشون واسه رهن خونه و مراسم ازدواج و ... تا حدودی تو 7 ماه اینده جمع و جور میشه.
شما دوران عقد کجا با همسرتون معاشقه داشتید.

تو رو خدا یه راهکاری بدید. چکار کنیم ؟