سلام
ما یه خونواده 4 نفره و شوهرم هم 6 نفر هستن تو خونشون و هر دومون بچه اول خونه هستیم. من و شوهرم 4 ماهه عقد کردیم ولی تو این 4 ماه خیلی محدودیت داشتیم. یعنی اصلا خونواده ها اجازه نمیدن تو خلوت با هم باشیم و معاشقه با هم داشته باشیم.

من یه دخترم و تقریبا گرم مزاج هستم و شوهرم که مرد مومن و نماز خونی هست و همدیگه رو خیلی دوست داریم، هر روز چند ساعتی با هم هستیم و پارک میریم یا میریم پیاده روی و خلاصه دو سه ساعتی رو در روز ( گاهی اوقات یک روز در میون ) با هم میگذرونیم.

ولی نه تو خونه ما و نه تو خونه همسرم میشه با هم چند دقیقه تنها باشیم و مثل تمام زن و شوهرها چند ساعتی با هم رابطه عاشقانه داشته باشیم. دارم کلافه میشه و احساس میکنم رابطه من و شوهرم داره سرد میشه.

اونم مثل من  احساس نیاز داره و ضمن اینکه نمی خوام تا قبل از عروسی رابطه کامل داشته باشیم و مامانم هم اینو گفته بهم ولی یه رابطه زناشویی معمولی و معاشقه دوران عقد را که حقمونه.

میدونم شوهرم به روی خودش نمیاره و زیاد بروز نمیده و تو خودش نگه میداره حرفشو ، ولی از ته دلش خبر دارم که اونم مثل من دوست داره یه طوری نیازامون ارضا بشه. واقعا همدیگه رو عاشقانه دوست داریم شوهرم خیلی مرد چشم پاک و با اخلاقیه و همیشه واسم کادو میخره ولی واقعا خسته شدیم شما راهکاری نمیشه بدید.
اینم بگم که شوهرم کارمنده و داره پول پس انداز میکنه و قراره طبق حرفهایی که بین خونواده ها شده قرار شده 7 یا 8 ماه دیگه مراسم ازدواج رو برگزار کنیم و زودتر از این نمیشه چون جهیزیه من و پس انداز ایشون واسه رهن خونه و مراسم ازدواج و ... تا حدودی تو 7 ماه اینده جمع و جور میشه.
شما دوران عقد کجا با همسرتون معاشقه داشتید.

تو رو خدا یه راهکاری بدید. چکار کنیم ؟


مرتبط :

چند سوال از خانم ها در مورد اولین معاشقه دوران عقد

چند سوال در مورد شروع و مدیریت اولین معاشقه در دوران عقد

معاشقه در دوران عقد (1)

معاشقه در دوران عقد (2)

معاشقه در دوران عقد (3)

معاشقه در دوران عقد (4)

عکس العمل یه دختر در اولین معاشقه چطور باید باشه ؟

آیا ریش و سبیل در معاشقه و لب گرفتن مشکل ایجاد می کنه ؟


مهمترین موضوعات وبلاگ خانواده برتر :
مشورت در ازدواج خانم ها (۲۳۴۳)
مشورت در ازدواج آقایان (۱۵۷۳)
مسائل جنسی دوران عقد (۳۴۰)
مسائل رفتاری دوران عقد (۳۸۷)
مسائل زناشویی خانم ها (۴۰۹)
مسائل زناشویی آقایان (۲۱۳)


موضوعات مرتبط :
مسائل جنسی دوران عقد