دوستان سلام
هدف من از نوشتن این پست انتقال تجربه ناموفقم در دوستی با جنس مخالف و هوشیار کردن کسانی است که اصرار به این دوستی ها دارند و اصطلاحا احساس می کنن در این دوستی ها حلوا خیرات می کنند و پاسخ به سوالاتی که مدتیه ذهن منو مشغول کرده و میخواستم نظر شما عزیزان رو بدونم. این سوالات رو بعد از تعریف کردن داستان دوستی ام مطرح میکنم.
دختری هستم 25 ساله .حدودا نه ماه با پسری 30 ساله دوست بودم .آشنایی ما از طریق اینترنت و برنامه های مجازی بوده. بعد از فیلتر شدن برنامه ایشون اصرار کردن که شماره بنده رو داشته باشن تا بتونیم بیشتر با هم صحبت کنیم. بعد از اینکه مدتی از طریق اس و زنگ با هم در تماس بودیم و چند باری هم ملاقات داشتیم بنده بسیار به ایشون وابسته شدم اما گویا از وابستگی من ترسید و بارها با گفتن این جمله که ما به درد هم نمیخوریم ارتباط رو قطع کردن اما نه به صورت کامل.

قطع ناگهانی این ارتباط برای من خیلی سخت بود و گاها به ایشون اس میزدم اما به سردی جواب می دادن یا جواب نمی دادن به سختی تونستم این قضیه رو هضم کنم تا این که خودشون زنگ زدن و حالم رو پرسیدن و از من خواستن که با هم در ارتباط باشیم اما خیلی خیلی کم فقط در حد احوالپرسی.

یه مدت این روال ادامه داشت اما من دوباره در آستانه وابستگی بودم و عذاب می کشیدم.تا این که خودم این ارتباطو کم کردم و با این قضیه کنار اومدم و الان هیچ ارتباطی نداریم و الان در تلاش هستم که ایشون رو فراموش کنم. در ضمن هیچ ارتباط جسمی و لمسی نداشتیم. در این نه ماه جز دل مشغولی، عذاب وجدان، گریه های گاه و بی گاه و ... چیزی نصیب من نشد.

و اما سوالات ؛
متاسفانه من در این مدت که با این آقا دوست بودم یه سری از رازهایی که توی زندگیم وجود داشت و فقط خانوادم در جریان بودند به ایشون گفتم و الان از گفتن اونها پشیمونم البته بعیده بخوان به کسی بگن ولی با افشا شدنشون هم اتفاق خاصی نمیفته می خواستم از شما دوستان که تجربه این دوستی هارو داشتید بپرسم آیا گفتن یه سری از حرفها و رازها به طرف مقابل طبیعیه؟ یعنی ممکنه برای هر کسی پیش بیاد؟ آیا حالا که چند ماه از تموم شدن دوستیمون میگذره باید نگران باشم؟ آیا طبیعیه که از گفتن اسرار زندگیم به اون آقا عذاب وجدان داشته باشم؟

و در آخر از دوستانی که تجربه دوستی ناموفق با جنس مخالف داشتن میخوام که تجربیاتشون رو بیان کنند تا درس عبرتی باشه برای بقیه .

این رو عاجزانه از شما میخوام.
با تشکر از همه شما


برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
مسائل دختران جوان (۱۷۵۴ مطلب)