سلام
به نظر من اصلا نیاز به شامپو نیست چون من برای دخترم استفاده کردم شپش ها هم کشته شدن ولی تخم های آن روی سر موندن و با وجودی که هم آنها رو با ناخن کشیدم بیرون باز هم احتمالا یکی دو تا داخل سرش موندن و دوباره همون آش و همون کاسه .
فقط و فقط سس مایونز ، سس مایونز ، سس مایونز و باز هم سس مایونز !
سس مایونز رو مثل گذاشتن رنگ بر سر همانگونه موها رو از ریشه به ساقه آغشته کنید با یک کلاه پلاستیکی بپوشانید و تا مدت 8 ساعت آن را بر روی سر نگه دارید این کار باعث میشود همه شپش ها خفه شوند سپس با شونه دندونه ریز به موها کشیده تا شپش های مرده از سر خارج شوند و بعد از آن سر را با شامپوی که همیشه برای سرتان استفاده میکردین و گرم بشویید .
اما امکان داره تخمهای آن بر روی سر بمانند از آنجا کار این تخمها در طول 8 روز به شپش تبدیل میشوند و دوباره طی 8 روز تبدیل به یک شپش بالغ میشوند و آماده تخم ریزی میشوند گذاشتن سس را دو بار هر از 4 روز تکرار کنید و بعد از آن 6 روز یک بار تکرار کنید تا اگر تخمهای مانده تبدیل به شپش شدن دوباره خفه شده و از سر خارج شوند.
این کار را چند بار مرتب تکرار کنید یکی دو بار هم بعد از آن که حس کردید دیگر هیچ تخمی بر روی سر نیست ادامه دهید مطمئن باشید که نتیجه میگیرید من که روی سر دخترم نتیجه گرفتم رد خور نداره شما هم امتحان کنید و نتیجه بگیرید .
"روژان"

برای مشاهده ی نظرات مردم در این مورد کمی پایین تر بروید
↓ در مورد این موضوع بیشتر بخوانید ... ↓ :
تجربیات پزشکی (۲۰۸ مطلب) بهداشت فردی (۵۷ مطلب) دفع شپش و رشک موی سر (۱۱ مطلب)