سلام
در ابتدا باید بگویم که هدفدم از پرسیدن چنین سوالاتی فقط بالاتر بردن اطلاعات جنسی برای آینده است. پاسخ به سوالات زیر می تواند به آقایان در بهتر به ارگاسم رساندن زنان خیلی خیلی موثر باشد ضمن اینکه می تواند از انجام بسیاری حرکات اشتباه یا نا کارآمد توسط آقایان جلوگیری کند.

با فرض معاشقه خوب و صرف نظر از در نظر گرفتن مصلحت مرد:
1_ آیا سرعت دخول برای زن مهم است؟
2_ آیا افزایش و کاهش سرعت دخول باعث افزایش یا کاهش زمان رسیدن به ارگاسم زن می شود؟
3_اگر بخواهیم سرعت دخول را بر حسب تعداد در دقیقه حساب کنیم. حداکثر و حداقل تعداد به اصطلاح تلمبه زدن چند بار باشد که زن سریعتر به ارکاسم برسد یا لذت بیشتری ببرد؟
4_اگر در حین تلمبه زدن بعد از چند مرتبه مرد آلت خود را خارج کند و بعد از چند ثانیه دوباره وارد کند برای زن ناخوشایند است و به اصطلاح حس رابطه کم می شود؟
5_ اگر دخول صورت بگیرد ولی مرد تلمبه نزند و فقط الت خود را به مهبل فشار دهد یا در حین تلمبه زدن مثلا 30 ثانیه مکث کند و فقط به مهبل فشار بیاورد یا ضربه بزند (بدون خروج آلت) برای زن لذت دارد و موجب تسریع ارکاسم میشود؟
6_ آیا ناهماهنگی سرعت ورود و خروج آلت در لذت و ارکاسم زن تاثیر دارد؟ مثلا سرعت خروج نصف ورود.
7_ اگه در ابتدای دخول سرعت تلمبه زدن زیاد باشد، کاهش سرعت دخول در ادامه باعث افزایش یا کاهش سرعت رسیدن زن به ارکاسم میشود؟
8_ ورود آلت به واژن برای زن بیشتر لذت بخش تر خواهد بود یا خروج آلت؟ ( با فرض اینکه بیشترین اعصاب جنسی در ابتدای واژن قرار دارد)
9_ اگر مطلب دیگری در رابطه با دخول یا سرعت آن برای افزایش لذت یا تسریع ارگاسم زن در نظر دارید لطفا بگوید. (در رابطه با دخول)
برای جواب دهی و درک بهتر جواب ها لطفا تمام سوالات رو در کادر نظرات کپی کنید و جواب هر سوال را در زیر آن درج کنید.
مرسی.

پاسخ : 

سلام
1 - بستگی به نظر خانم آینده شما داره ولی معمولا خانم ها سرعت پایین رو به سرعت بالا ترجیح میدن .
2 - معمولا خانم ها با سرعت پایین همراه با نوازش و بیان جملات عاطفی سریعتر به ارگاسم میرسن .
3 - زمانی که هدف از آمیزش به ارگاسم رسوندن خانم باشه ، طریقه صحیح تلمبه زدن این طوریه که دخول انجام میشه ، حدود 3 ثانیه مکث انجام میگیره و بعد دخول بعدی صورت میگیره . بنابراین هر تلمبه زدن حدود 3 الی 5 ثانیه باید طول بکشه .
4 - باید مشخص بشه هدف از آمیزش ارضاء زنه یا مرد . اگه هدف ارضاء زن باشه ، هر گونه اختلال در روند آمیزش ممکنه باعث بشه ارگاسم زن به شدت به تاخیر بیافته یا حتی در اون رابطه اصلا زن به ارگاسم نرسه . بنابراین وقتی روند به ارگاسم رسوندن زن شروع شد بدون وقفه باید ادامه پیدا کنه .
ولی وقتی زن به ارگاسم رسیده باشه به شرط طولانی نشدن بیش از حد ، برای زن چندان فرقی نداره . البته از لحاظ روحی برای زن خیلی لذت بخش خواهد بود که ببینه شوهرش این قدر جذاب هست که مرد دوست نداره رابطه رو به این راحتی ها تموم کنه . البته به شرط این که همراه با ابراز علاقه کلامی و جسمی باشه .
5 - اگه هدف ارضاء زن باشه ، باید خودش تایین کنه که آمیزش با چه سرعتی و با چه کیفیتی باید انجام بشه . ممکنه خانم آینده شما تلمبه زدن آروم رو دوست داشته باشه یا همین چیزی که شما فرمودید .
6 - پاسخ داده شد
7 - پاسخ داده شد
8 - اول ورود با آرامش بعد ماندگاری 3 ثانیه ای و خروج در رتبه آخر قرار داره .
9 - زن مثل مرد نیست که اگه فقط دخول انجام شده باشه بتونه به ارگاسم برسه . برای ارضاء کردن زن باید به نکات زیر توجه بشه :
* احساس زن نسبت به شوهرش باید مثبت باشه ؛
یعنی میشه گفت اگه زن از شوهرش ناراحت باشه ، در صورتی که تن به رابطه بده اصولا دوست نداره به ارگاسم برسه . تقریبا میشه گفت غیر ممکنه که زنی رو به زور به ارگاسم رسوند . باید خودش بخواد و شوهر هم توانایی داشته باشه .
* موقع آمیزش ، هر تماس بدنی بیشتر باشه زن راحت تر به ارگاسم میرسه .یا بهتره که بگیم هر چه صورت های زن و شوهر به هم نزدیک تر باشه به ارگاسم رسیدن زن راحت تر و سریعتر خواهد بود . 
پس زن در پوزیشنی که در آغوش شوهرش قرار داشته باشه بهتر به ارگاسم میرسه تا این که مرد در دنیای خودش باشه و زن هم کیلومترها اون طرف تر در دنیای خودش سبر کنه !
* ...
موفق باشید

پیشنهاد مدیر :
آموزش و فواید عدم یکنواختی در دخول واژنی
آموزش اولین دخول در روابط زناشویی ( برای آقایان ) - بخش اول
آموزش اولین دخول در روابط زناشویی ( برای دامادها ) - بخش دوم
چطور بدون دخول میتونم شوهرم رو راحت تر ارضا کنم؟
راهنمای شناسایی آلت خانم در شب زفاف و اولین دخول
به غیر از دخول چطور از نامزدم لذت ببرم ؟
اصلا از دخول لذت نمی برم
چیکار کنم که از راه دخول ارضا بشم ؟
در خانم ها ارضا با دخول شایع تره یا با تحریک چوچوله ؟
خانمم در حین دخول به صورت غیر ارادی از ترس می لرزه
رابطه جنسی ما خلاصه میشه با چند بوسه اولیه و بعد هم دخول
سوال در مورد درد اولین دخول و از دست رفتن نعوظ شوهر
آلت بزرگ و اولین دخول واژنی
واقعا لذت مردا تو دخول و التشون خلاصه میشه ؟


موضوعات مرتبط :
مسائل پسران جوان